2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همیشه حرف های نگفته رو به خدا بزن نه ابروتو میبره نه پیش کسی میگه نه وسط حرفات قضاوتت میکنه  

الان فقط دلم میخواد پیش یه دوست حرف بزنم 

گریه کنم

تا آروم بشم و بدونم که اون باهام همدردی میکنه

دوستی بهتر از خدا نیس میدونم

اما درد من انسانیتی که دیگه نیس

دلم میخواد بدونم کسی هس مثه من این رنج رو متحمل شده باشه

بخند، همین  
2738
الان فقط دلم میخواد پیش یه دوست حرف بزنم  گریه کنم تا آروم بشم و بدونم که اون باهام همدردی می ...

من شش سال تموم از این نوع رنج کشیدم و بعد شش سال به تنهاکسی که تونستم بگم همسرم بود 

تا خدا با من است زمانه با من است .
من شش سال تموم از این نوع رنج کشیدم و بعد شش سال به تنهاکسی که تونستم بگم همسرم بود 

من نمیتونم به همسرم بگم

البته تا حدودی میدونه، اما نمیدونه به چه شدتی هس

راستش تف سر بالاست اگه بخوام بهش بگم

همونقدر هم که میدونه زیادیه

بخند، همین  
من نمیتونم به همسرم بگم البته تا حدودی میدونه، اما نمیدونه به چه شدتی هس راستش تف سر بالاست اگه بخ ...

منم نمیتونستم بگم البته مال من بلاهایی بود که همسرسابقم سرم اورده یود و شده بود برام کابوس ولی وقتی که گفتم اروم شدم .

من نمیتونم به همسرم بگم البته تا حدودی میدونه، اما نمیدونه به چه شدتی هس راستش تف سر بالاست اگه بخ ...

من خانوم هستم میتونی تاپیک هامو ببینی اگه خواستی میتونی به من بگی و اروم شی کمکی از دستم برمیاد

من خانوم هستم میتونی تاپیک هامو ببینی اگه خواستی میتونی به من بگی و اروم شی کمکی از دستم برمیاد

ممنون از محبت شما

دلم میخواد که حرف بزنم اما الان حالم اونقدر منقلبه که نمیدونم چی باید بگم

فقط یه خواهش دارم ازتون

دعا کنید امشب برای من و خانوادم بخیر بگذره

بخند، همین  
ممنون از محبت شما دلم میخواد که حرف بزنم اما الان حالم اونقدر منقلبه که نمیدونم چی باید بگم فقط یه ...

حتما برای ارامش دلت و زندگیت دعامیکنم.بازم خواستی درخواست دوستی بده درد و دل کن.

2706