2733
2734
عنوان

اقا از ترس دارم تو خودم ......

750 بازدید | 46 پست

وای بچه ها من تو خونه خواب بودم یهو دیدم از حیاط خلوت یه صدا میاد انگار یه چیز سنگینی رو روی زمین میکشن توی حیاط اصلی هم نردبون داره تکون میخوره از طبقه بالا خونه مستاجرمون صدا تق تق میاد واااای الان غش میکنم

نمیدانم ، اطلاعی ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنگ بزن پلیس 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
اره بایدبترسی احتمالا قتل انجام دادن جنازه رو دارن‌میکشن و صحنه ی جرم روپاکسازی میکنن ب همین دلیل ...

چقد نامردی توو🤣🤣🤣

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

شاید دارن بیرون و رفتگر ها جارو میکنن به خودت تلقین مده صلوات بفرس

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2706