2737
2734
عنوان

روانی شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 158 پست
خیلی سخت نگیر فقط دستتون رو بشورین، بقیه جاها ضدعفونی لازم نداره

با به کوچیک که تو خونه غلت میزنه دستاش تو دهنشه اصلا امکان نداره کسی که میره نون میخره مراعات نمیکنه درست نمیشه که گرمش نکرد و هزار چیز دیگه ...

خانوما شما یه دفعه همه میوه ها رو میشورین میزارین یخچال یا کم کم.من کم کم میشورم ولی شوهرم رعایت نمی ...

یدفعه باهم میشورم، میوه نشسته تو یخچال نمیزارم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما شما یه دفعه همه میوه ها رو میشورین میزارین یخچال یا کم کم.من کم کم میشورم ولی شوهرم رعایت نمی ...

اشتباه میکنی همرو بشور واسه چی نگه میداری کجا نگه میداری وییی من اصلا حرص میخورمممم

2728

عزیزم  هیچکس از سطوح کرونا نمیگیره همون دست شستن کافیه 

من فقط بعضی خریدا رو ضد عفونی میکنم

وایتکس که اصلا واسه خریدا استفاده نمیکنم 

چیزایی مث رب و شیر و .... میشورم و دستامو و تمام 

نه نون‌گرم میکنم مث قبلا نه خیلی وسواس دارم 

ببین اونا که مبتلا شدن همه تماس مستقیم با بیمار داشتن 

وایتکس که ریه رو داغون کنه و شدید مستعد کرونا 

منتظر اتفاقات خوبم 
الان که میگن تو هوا پخشه این دیگه وحشتناکه چه رعايت کنیم چه نکنیم می‌گیریم 🤷‍♀️💔

باورت میشه میشنیم بهش فکر مبکنم دیوونه میشم😭😭😭گریه میکنه خیلی عصبی شدم کلی مشکل تو زندگیمه اینم اضافع شده دارم پیر میشم

عزیزم منم الان مشغول ضد عفونی بودم برا همدردی فرستادم تازه کلیش هم گذاشتم یخچال 😭😭

من دیشب ۳ساعت داشتم میوه و...میشستم دستامو نشونت بدم اشکت درمیاد😭😭

2738
همه همینن متاسفانه  کاش تموم میشد اما ‌‌.......🤷‍♀️💔

امضات و خوندم نتونستم جلوی اشکام و بگیرم ،مادرها واقعا فرشته هستند

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
عزیزم  هیچکس از سطوح کرونا نمیگیره همون دست شستن کافیه  من فقط بعضی خریدا رو ضد عفونی میک ...

من وایتکس نمیزنم ولی همه خریدا رو ضدعفونی با الکل یا میشورم با مایع ظرفشویی بعد آخر سر سینکو با دامستوس میشورم نونم گرم میکنم میزارم یخچال

2706