2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عددش چند بود؟

شاید لقاحت دیر بوده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
۲۲

مثبته که🤔

تکرار کن بعد ۴۸ ساعت دوبرابر شده بود دیگه قطعیه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

بتا روزانه بالا میره شما دوباره فردا آزمایش بده صددرصد بارداری. البته ۱۹روز هم خیلیه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
ولی اخه هیچ علایمی ندارم حتی یه کوچولو.فردا چهار روزم میشه بازم میرم تست خون

خوب تازه اولشه با این عدد بتا که هجم علائم نخواهد بود چند روز دیگه میره بالا همه جایه بدنت درگیر میشه😂

ولی اخه هیچ علایمی ندارم حتی یه کوچولو.فردا چهار روزم میشه بازم میرم تست خون

من تو ۲۳هفتگی هستم هیچ علائمی ندارم جز بزرگ شدن شکمم 😄تو دنبال علائمی ....خوبه که انشاءالله بارداری

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706