2733
2734
عنوان

لکه بینی بارداری

136 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من هفته دوازده بارداری ام دوروزه لکه بینی دارم امشب خودم یدونه شیاف پروژسترون استفاده کردم اگه خوب شدم فردا قطعش کنم یا باید ادامه بدم؟؟

البته تو هفته ششم هم لکه بینیم زیاد بود که حدود دوازده روز شیاف استفاده کردم 

میخواستم بدونم مشکلی بوجود نمیاره که یدونه استفاده کنم و دیگه ادامه ندم اگه خوب شدم 

خب ده تا رو بزن

شاید هماتوم داری

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ده تا رو بزن شاید هماتوم داری

هماتوم چیه؟؟ دوهفته گذشته هم یکم لکه دیدم شیاف گذاشتم یدونه خوب شد ادامه ندادم دوباره این دفعه هم اینجوری شدم اگه خوبم شدم ادامه بدم؟؟

من از هفته 8 تا 16 بدون لکه بینی هرشب استفاده کردم، الانم وقتی درد دارم استفاده میکنم

ببخشید برای درد هم خوبه مگه؟

من خیلی درد دارم البته الان که دارم آمپول میزنم به خاطر خونریزی اما قبلش هم زیاد درد داشتم

2738
ببخشید برای درد هم خوبه مگه؟ من خیلی درد دارم البته الان که دارم آمپول میزنم به خاطر خونریزی اما قب ...

من استفاده که میکنم دردم از بین میره، آمپول چی استفاده میکنی من هفته 18 ده تا آمپول پروژسترون یه شب در میون زدم هم درد هم منقبض شدن شکم

تا دوشنبه بزار استراحت هم کن اگه هماتوم باشه ممکنه بزرگ بشه. منم هماتوم دارم

توضیح میدی هماتوم چیه تو دوتا سونوی قبلیم که آخریش برای هشت هفته بود همه چی نرمال بود 

من استفاده که میکنم دردم از بین میره، آمپول چی استفاده میکنی من هفته 18 ده تا آمپول پروژسترون یه شب ...

پروژسترون دوتا صبح دوتا شب

آی وی آ جی هفته ای یه دونه 

کلگزان روزی ۳تا

خونریزیم زیاد بود هفته ۱۲ 

پروژسترون دوتا صبح دوتا شب آی وی آ جی هفته ای یه دونه  کلگزان روزی ۳تا خونریزیم زیاد بود هفت ...

من فقط هفته 8 روز خونریزی در حد پری داشتم، بعد از اون نداشتم، اینا همش واسه جلوگیری از سقط هست؟؟ 

من فقط هفته 8 روز خونریزی در حد پری داشتم، بعد از اون نداشتم، اینا همش واسه جلوگیری از سقط هست؟؟&nbs ...

بله 

من دوبار خونریزی درحد لخته بزرگ هم داشتم گفتن هماتومه استراحت کردم خوب شد اما دوباره برگشت.

ان شاءالله بارداری همه مون به خیر بگذره

2706