2726

هرمی نظری داره اینجا بده، بخدا تو بد مخمصه ای گیر کردم، تاپیکم این بود که با همسرم به مشکل خوردم و میخوام برم با عشق سابقم

با عرض پوزش از همه تعهدها و قوانین شرعی و دینی و جامعه و کاربرای گل😉

اصن نمیدونم چی بوده 

ولی برو با عشقت دنیا اصلاااااا ارزش نداره

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با عرض پوزش از همه تعهدها و قوانین شرعی و دینی و جامعه و کاربرای گل😉 اصن نمیدونم چی بوده  ...

جدی گفتی😦😦😦

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

بعد از اینکه عشق سابقت رو پیدا کردی تصمیمی به جدایی گرفتی؟🤔

هر کسی تو زندگیش ممکنه مشکل داشته باشه.

با عشق سابقت میموندی و وارد یه زندگی دیگه نمیشدی

البته من تو تاپیک شما نبودیم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
با عرض پوزش از همه تعهدها و قوانین شرعی و دینی و جامعه و کاربرای گل😉 اصن نمیدونم چی بوده  ...

خب از شوهرش جدا بشه بعد بره باعشقش . ولی همینجوری ک نمیشه منم موافقم با عشق ولی باید رابطه با شوهرش تموم بشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خب از شوهرش جدا بشه بعد بره باعشقش . ولی همینجوری ک نمیشه منم موافقم با عشق ولی باید رابطه با شوهرش ...

عزیزم من همزمان نمیخواستم باهم باشم مفصل توضیح داده بودم ولی ترکوندن

خب از شوهرش جدا بشه بعد بره باعشقش . ولی همینجوری ک نمیشه منم موافقم با عشق ولی باید رابطه با شوهرش ...

آره بابا منظور منم جدایی 

وگرنه شوهر بیچاره ر  علاف خودش میکنه که

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
یه چیزبگم بچسب به زندگیت اون پسره روهم بندازمثل اشعال دوراگه دوستت داشت قبلابهت خیانت نمیکرد...اخ که ...

شما زندگیمو خوندین؟ میگه پشیمونم اونموقع بچه بودم الان دیگه عوض شدم، راهی هست که تاپیک تعیل شدمو  خودم ببینم تا کپیش کنم؟ نظرات هیش کیو نتونستم بخونم

شما زندگیمو خوندین؟ میگه پشیمونم اونموقع بچه بودم الان دیگه عوض شدم، راهی هست که تاپیک تعیل شدمو&nbs ...

چرااینقدرساده ای میخادگولت بزنه......مردی که بره دنبال ناموس مردم اندازه یه مگس ارزش نداره .....نه نمیشه