2733
2739
انشاءالله که موفق باشید.  حالا بنظر شما کسی که علایمشو داره ولی علایم خیلی شدید نیست قابل تحمله ...

اگر باردار باشه بیماری زمینه ای داشته باشه سنش بالای ۶۰ سال باشه یا علامتی به علامتش اضاف بشه یا تب بالای ۳۸ و سرفه زیاد داشته باشه و تنگی نفس حتما باید مراجعه کنه .ولی در موارد خفیف که یه کم کوفتگی وبدن درد و یردرد هست حس بویایی از بین میره توی خونه بمونه استراحت کنه رژیم غذایی رو رعایت کنه  اگه علامتاش ازار دهنده شد بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بیماری داروی تابستانه رو بگیر  ۳ شب پشت سر هم قبل خواب بریز ته حلقت (فقط حواست باشه چون پو ...

راستی از چی تشکیل شده هم بگو .اخه ما نمیتونیم دارو تجویز کنیم ولی اینو به سوپروایزرمون میگم اگه تایید کرد به بیمارا میگیم ثوابم داره

2728
چی هستن عزیزم بیشتر توضیح بده منم یاد بگیرم 😁

بابا شما که پرستاری چی بگم من 😀

مربوطبه طی اسلامیه 

۳جور ماده ی مختلفه که قاطی میکنن به صورت پودره عطاریا میفروشن 

میگن که سیستم ایمنی رو تقویت میکنه که البته میییییگن مصرف زیادشم باعث خودایمنی میشه 

ظاهرا به خاطر گرما و سرمای هوا دو مدل تابستانه و زمستانه داره که باعث سردی و گرمی نشه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
اگر باردار باشه بیماری زمینه ای داشته باشه سنش بالای ۶۰ سال باشه یا علامتی به علامتش اضاف بشه یا تب ...

ممنونم بابت توضیحاتتون. موفق باشید. امیدوارم زودتر شر این بیماری کم بشه و مردم برگردن سر زندگی عادی و شیرین قبل 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
بابا شما که پرستاری چی بگم من 😀 مربوطبه طی اسلامیه  ۳جور ماده ی مختلفه که قاطی میکنن به صورت ...

خب تجربه شما هم خوبه .الان ما فقط مپنهایت میتونیم بگیم بشین خونه اویشن و پونه بخور و رژیم غذایی بدیم ولی حتی استامینوفنم نمیتونیم تجویز کنیم به سوپروایزرمون نیگم تحقیق کنه اگه واقعا خوبه چرا نگیم استفاده کنن 😁 بیا تاپیک بهاره رهنما دلت وا بشه 

2738
راستی از چی تشکیل شده هم بگو .اخه ما نمیتونیم دارو تجویز کنیم ولی اینو به سوپروایزرمون میگم اگه تایی ...

هلیله سیاه 

رازیانه 

و شکر سرخ 

نوع تابستانش هست 

راستش من خودم بعد از مصرف درد گلوم خیلی بهتر شد 

راستی اگه زحمتی نیست میشه در مورد این دمنوش هم ازشون بپرسین چون چند نفر خیلی تعریف میکردن که علایمشون بهتر شده با مصرفش 

خودمم دوروزه دارم مصرف میکنم تک سرفم از بین رفته 

جوشونده ی زنجبیل تازه رنده شده با سیر و عسل 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
هلیله سیاه  رازیانه  و شکر سرخ  نوع تابستانش هست  راستش من خودم بعد از مصرف ...

ممنون عزیزم عه یادم اومد یه خانومی بود توی سایت میگفت شکر سرخ خریدم مادرشوهرم برداشته برا خودش برده روستا 🤣🤣🤣🤣

خب تجربه شما هم خوبه .الان ما فقط مپنهایت میتونیم بگیم بشین خونه اویشن و پونه بخور و رژیم غذایی بدیم ...

دمتون گرم که انقدر دلسوزین 😍

انشالله این دارو هم جواب بده لااقل واسه کسی مفید باشه 🌺

مررررسی

باشه میام‌

ممنون عزیزم عه یادم اومد یه خانومی بود توی سایت میگفت شکر سرخ خریدم مادرشوهرم برداشته برا خودش برده ...

مادرشوهره بلا میدونسته چه فوایدی داره 😂

2706