2410
2553

مننننننن

کلا نشسته بودم زار زار گریه میکردم😂

از آرایشگاه اومدم خونه مامانم رو دیدم گریه کردم تااااا خود خطبه عقد.بله رو هم با صدای لرزون و بغض آلود گفتم😂 بعد از عقد تازه خوشحالیم بروز کرد😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من این لحظه رو تجربه نکردم

اما چون احساساتیم حدس میزنم شبیه پاندا شم از بس اشک بریزم!!!🥴

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2720
چراااا

سنتی ازدواج کردیم و از آشناها هستن

خودشو دوس داشتم ولی خانوادش برام قابل تحمل نبودن و نیستن البته خب ساختم دیگه با همه چیز

خعلی سر مهریه اذیتم کردن

از هر طرف تحت فشار بودم و اصلا نمیخواستم از خانوادم جدا بشم

خلاصه اصصصصصلا اون دوران دوس ندارم و حتی یه دونه عکس ازش نداریم

بچه ها من به ازدواجم شک داشتم باورتون میشه ؟ما روز قبا عقد دعوا کردیم سر ایتکه خانواده ها بعد عقد خونه مادرشوهرم ناهار نرون ِوهمش تقصیر مامانم بود چون به مادرشوهرم گفته بود ما میایم خونه تون .البته اون اول تعارف کرده بود 

بع. خواهرشوهرم زنگ زد به نامزدم و نامزدم با من اقات تلخی کرد 

منم به مامانم گفتم نریم اصلا برای عقد 

ولی فرداش رفتم پای سفره عقد 

نمیدونم چرا 

شاید ترسیدم نمیدونم

حرف مردم: عروس از هولش میخندید از هولش گریه میکرد از هولش میرقصید از هولش کیک میخورد 🙄😐

اگه اینجوریه که من تو عروسیم از شدت رقص زیاد کم مونده بود غش کنم

خدابدونه پشتم چیا گفتن

ولی مهم نیست دیگه بهترین عروسی عمرم عروسی خودم بود😂😂😂

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
2714
سنتی ازدواج کردیم و از آشناها هستن خودشو دوس داشتم ولی خانوادش برام قابل تحمل نبودن و نیستن البته خ ...

کجایی هستن خانواده همسرت؟ 

من دختر بارونم من بوی نم بارونم من همان هوای بارونیم

پدرا یا مادرا گریه میکنن😢😔

من خوشحال بودم ولی اونا ناراحت 😔

یاد پدرخدابیامرزم افتادم😔

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706