2737
2734

خسته شدم خب

خوبیما

ولی من حساسم..مثلا نصف روز پیام نمیده دلم میگیره

خودم میدونم منطقی نیستا ، از دلتنگیه

قضیمون جدیه ولی خب خاستگاری رسمی نیومده

زیر نظر خانواده ها درحال آشنایی هستیم

یه دعایی

ختمی

چله ای

لااقل زودتر عقد کنیم 😔 دلم نگرانه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
حدیث کسا

چنتا؟ چن روز؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب رک و راست بخودش بگو قضیه رو 

روم نمیشه، الان میگه چقد هولی

اخه خیلی وقت نیس

بعدم تو دلم میگم اگه شرایط اوکی بود خب میگفت زودتر خاستگاری رو رسمی کنیم که بحث عقد مطرح بشه

روم نمیشه، الان میگه چقد هولی اخه خیلی وقت نیس بعدم تو دلم میگم اگه شرایط اوکی بود خب میگفت زودتر ...

ربطی نداره عزیزم شما بهش بگو من از بلاتکلیفی خوشمنمیاد !

شاید اون اصلاحالا حالاها نخاس رسمی کنه !

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2738
صبر کن گلم...... هر چی ب صلاحته ان شاء الله پیش بیاد..... وابستگی زیاد هم خوب نیستا... خودتو سرگرم ک ...

شما تو تاپیک قانون جذبمم بودی😍😍😍 من با قانون جذب تا اینجا آوردمش، 

میبینی وقتی دیگه چیزی ب تهش نمونده ادم حریص میشه؟؟ گاهی هم نزدبک خط پایان خسته میشی.. جا میزنی

من الان هم حریصم هم خسته

دیگه اصلا حال ندارم با قانون جذب نیم قدم نیم قدم جلو برم😔

من چله و اینا نبود  هر روز می خواندم شش ماه بعدش ازدواج کردیم

خوشبحالت

هرروز چندتا خوندی؟

شما تو تاپیک قانون جذبمم بودی😍😍😍 من با قانون جذب تا اینجا آوردمش،  میبینی وقتی دیگه چیزی ب ...

یعنی چی چ جوری

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
ربطی نداره عزیزم شما بهش بگو من از بلاتکلیفی خوشمنمیاد ! شاید اون اصلاحالا حالاها نخاس رسمی کنه !

بخدا خجالتم میشه😔

من هنوز روم نشده بهش بگم شرایطم چیه

تاپیکم زدم پریشب

کلی همه نظر دادن. اخرش فقط گفتم ازادی و احترام😐 خودش گفت خب مهریه و خونه چی؟؟ گفتم مهر باشه با بزرگترا خونه هم دلم نمیاد فشار بیارم همین که رهن باشه خوبه

یعنی چی چ جوری

چی ؟

سوالتونو نفهمیدم

شما تو تاپیک قانون جذبمم بودی😍😍😍 من با قانون جذب تا اینجا آوردمش،  میبینی وقتی دیگه چیزی ب ...

آره عزیزم😍....... ببین چون پایانشه خسته شدی.... در صورتی ک ب قول شاعر اندکی صبر سحر نزدیکه... حق میدم بهت.. خداروشکر تا اینجا با قانون جذب جذبش کردی... نتیجه آخرش مهمه ک ناامید نشی.. فقط حواستو پرت کن.... و افکار منفی راه نده.... ی نامه ب الوهیت درون بنویس..... اینستا داااری؟

2706