2737
2734
عنوان

سلام مامانا لطفا بیاین

66 بازدید | 12 پست

من بچه شیر میدم و ۹۰ کیلو شدم ، چون وقتی کم میخورم شیرم به شدت کم میشه، ولی نسبت به خوردنم شیرم بازم کمه ، یعنی اصلا مقدار شیر ربطی به خوردن نداره؟

تغذیه مناسب عزیزم نه خوردن غذاهای بی فایده چاق کننده 

قطره شیر افزا یا عرق رازیانه رو من شنیدم بازهم تحقیق کن گلم از داروخانه یا عطاری

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غذاهایی ک شیرزیادمیکنع بخور..هویجم شیرزیادمیکنع...شیرافزا هم خوبه

باور میکنی امتحان کردم اصلا تاثیری رو شیرم نداره، یعنی اگه گاو درحدمن میخورد، تنهایی با شیرش یه کشور سیر میشد نمیدونم  چرا اینجوریم اخه

2738
باور میکنی امتحان کردم اصلا تاثیری رو شیرم نداره، یعنی اگه گاو درحدمن میخورد، تنهایی با شیرش یه کشور ...

من خودم ماکارونی الویه ابگوشت میخوردم شیرم خوب بود..ولی کلا شیر زیاد نداشتم...پسرم بعد15ماهگی دیگه نخورد ازبس کم بود...

رازیانه واسه بچه پسر مصره

جدا ؟ نشنیده بودم ازبس از دم به همه خانومای شیرده توصیه میکردن 

مرسی عزیزم از اطلاع

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
رازیانه واسه بچه پسر مصره

اینو عزیزم من الان خوندم بازهم اگر اطلاعات دارید فقط بچه های اینجا پیشنهاد میدن خودمون با تحقیق انتخاب میکنیم 

سوال مخاطب نی‌نی‌بان:  : https://niniban.com/پسرم چهار ماه : https://goo.gl/TDIbEX و نیمه است و شیر خودم را می خورد. بنا به دلایلی شیرم کم شد و مجبور شدم از دم نوش رازیانه استفاده کنم روزی 2 لیوان. به تازگی متوجه شده ام رازیانه نباید برای شیر خوار پسر استفاده شود. آیا به نظر شما مصرف رازیانه توسط من برای پسرم مضر است؟

پاسخ دکتر اکبر کتابی، متخصص اطفال:
می توانید از عرق رازیانه استفاده کنید و مشکلی هم ندارد. اما بازه زمانی خاصی دارد و این طور نیست که تا پایان دو سالگی فرزندتان به طور مداوم از این عرق استفاده کنید. می توانید به مدت 14، 21 و یا 40 روز عرق رازیانه : https://niniban.com/fa/news/200742/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%B9%D8%B1%D9%82-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA به اندازه یک فنجان به طور روزانه استفاده کنید و بعد از آن تا 20 روز رازیانه ننوشید و پس از این مدت باید نوع عرقی که استفاده می کنید را باید عوض کنید و از عرق بومادران استفاده کنید. استفاده مداوم از عرق رازیانه باعث می شود شیر شما گرما خورده و به جوش در بیاید. اگر شیر مادر حرارت ببیند، بوی تعفن به خود می گیرد.

فدایت عزیزم

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩