2703
2553
عنوان

خانومايي كه تو مهر زايمان دارين بيايين بحرفيم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 68 پست
واسه احتیاط ببر شاید روز اول شیر نداشته باشی 

پس شیر خشکم بخرم؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۷ کیلویی اضافه کردم من عرفان احتمالا زایمان کنم الان متاسفانه یکم مریض شدم نگرانم بچه لاغر بشه

انشالله تپل ميشه ميگن ليدي ميل خوبه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2720
پس شیر خشکم بخرم؟

اگه تصمیمت به شیرخشک دادنه ببر .من سر اولی دادم سر اینم میدم.ولی اگه نظرت نیست شیرخشکی بشه بچت واسه دفعه اول میتونی قنداب بدی توشیشه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من اخرای شهریورم تو ساک چی میزارین دوستان

لباس سرهمي و زير دكمه اي شيشه شير و شير خشك ممكنه بيمارستانا ندن يا كم بدن پيشبند قنداق و هر چي مال نوزاد لازمه پوشك هم ببر براي خودت هم حوله كتاب و هندزفري حتما ببر

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2714
اگه تصمیمت به شیرخشک دادنه ببر .من سر اولی دادم سر اینم میدم.ولی اگه نظرت نیست شیرخشکی بشه بچت واسه ...

مگه بچه تازه به دنیا اومده قنداب میتونه بخوره؟ تصمیمم تینه که شیر خودمو بدم ولی از کجا بدونم شیر دارم یا نه؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
به سلامتي عزيزم ساكو اماده كردي

اره

فقط هر روز چیزای جدید یادم میفته میذارم توش

تموم نمیشه لامصب

همه چیو جدا جدا کردم تو کیسه و مشما

به خاطر کرونا

الکل و ماسک هم میبرم

بشقاب و قاشق و لیوان و لباس برا خودم هم میبرم

خیلی میترسم از کرونا 

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
مال من ۲۰ مهر بدنیا میاد ۶۲ بودم ۶۵ شدم البته موقع ویارام وزن کم کردم.بیمارستانم نمیدونم هنوز شاید ب ...

چه خوب زياد چاق نشدي 

لباس سرهمي و زير دكمه اي شيشه شير و شير خشك ممكنه بيمارستانا ندن يا كم بدن پيشبند قنداق و هر چي مال ...

پوشک برای خودمون منظورت نوار بهداشتیه؟

لباس سرهمي و زير دكمه اي شيشه شير و شير خشك ممكنه بيمارستانا ندن يا كم بدن پيشبند قنداق و هر چي مال ...

برای مادر .لباس زیر یک بار مصرف .نوار بهداشتی بزرگ .لباس راحت وتمیز شونه ولوازم ارایش.سوتین شیردهی .دمپایی

ابمیوه وشیروخرما هم روز اخر ببر با خودت

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره فقط هر روز چیزای جدید یادم میفته میذارم توش تموم نمیشه لامصب همه چیو جدا جدا کردم تو کیسه و م ...

خوب ميكني خوب شد گفتي يادم باشه منم بشقابمو ببرم

برای مادر .لباس زیر یک بار مصرف .نوار بهداشتی بزرگ .لباس راحت وتمیز شونه ولوازم ارایش.سوتین شیردهی . ...

حتما 👍🏻

2706