2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا .... علایمت چی بوده ؟؟؟

لوزه هام متورم شدن و سفید .حس بویایی چشایی ندارم سردرد گلودرد

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2728
جايي نشون ندادم فعلا

تا میتونی غذای مقوی بخور استراحت کن .اب گرم بخور.اب طالبی بخور اب هویج.دمنوش بخور .میوه ام زیاد بخور

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توضیح بده برامون

هیچی خبر مرگم بعد از 4ماه قرنطینه رفتم مغازه خرید نفهمیدم از کجا و چجوری و گرفتم مال من خفیف بود اصلا ریه درگیر نشده بود زده بود به گوارشم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
منممم همینطور اما پامم از در خونه بیرون نزاشتم چن هفتس فقط ی بار اومم دور دور با ماشين

نه من هرروز بیرونم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
حالت‌ تهوع‌ ار‌ علائم‌ کروناس؟؟؟

هرچیزی جدیدا علایم کروناس ببخشید حتی خارش با سن .

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
حتما هم راه افتادی تو کوچه خبابون قبل ار دوران قرنطینت

نه بخدا یه روز رفتم مغازه خرید بعد از 4ماه قرنطینه که بودم تو خونه نمیدونم از کجا گرفتم الان دقیقا یه ماه ونیم هیج جا نمیرم حتی در خونه رو هم باز نمیکنم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
تا میتونی غذای مقوی بخور استراحت کن .اب گرم بخور.اب طالبی بخور اب هویج.دمنوش بخور .میوه ام زیاد بخور

سيتي مو ديدي!؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706