2737
2734

بچه ها من از بچگی و نوجونیم از هر پسری خوشم میومد حسم یکطرفه بود و بعد مدتی بهش فکر کردن و غصه خوردن مجبور میشدم فراموشش کنم هرچند سخت بود

دو سال پیش از یکی خوشم اومد دیگ طاقت نیاوردم رفتم بهش گفتم اولش اونم گفت حسمون متقابله و من خر کلی ذوق کردم اما بعدش توقعاتی ازم داشت ک فهمیدم فقط و فقط از روی هوس باهام دوست شده بود و باهاش کات کردم

هفت هشت ماه پیش سر یه کلاسی از یه پسری خوشم اومد اونموقع و حتی تا چند وقت بعدش این حس خیلی جدی نبود برام اما چن روز پیش تصمیم گرفتم فالوش کنم و از اون موقع همش دارم بهش فکر میکنم در حالی ک اون انقد بی تفاوته ک ب خودش زحمت نداد استوری های منو باز کنه😔

خلاصه ک سرتونو درد نیارم خواستم بگم خستم از این خواستن ها و خواسته نشدن ها

خیلی حس بدیه خیلی

چیکار کنم ب نظرتون؟فراموشش کنم؟اگ اره چجوری؟یا اینکه چجوری بفهمم اونم حسش ب من چیه😢

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺

منم هم‌چین حسی داشتم. فقط می‌گم شانس داشتم وقتی بهش گفتم اون قدر عوضی نبود که ازم استفاده کنه.
درد بدیه خواسته نشدن!
هیچ وقت به مردها پیشنهاد نده. فراموش کن. 

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت به چیزا فکر نکن

سرتو گرم کن 

باور کن یواش یواش اتفاقات خوب برات میفته

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

رو خودت تمرکز کن

دوس پسر داشتن خوبه ولی واسه ادامه زندگی نیاز نیست

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2738

اره عزیزم فراموشش کن خودت داغون میشی منم عاشق یه اقای دکترشده بودم بعدفهمیدم زن وبچه داره خخخ هی هعععع

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

خوب معلومه که کارت اشتباه اینجوری که بخوای از هر کسی خوشت اومد بری سمتش و بهش بگی فقط باعث میشه به چشم یه دختر بد بهت نگاه کنن و بخوان ازت سواستفاده کنن اگه کسی تورو بخواد خودش میاد جلو نمیشینه تو بری سمتش 

جلل الخالق..پس فردا شوهرت بپرسه ک قبل من کسیو دوس داشتی ک بگی براش ازخنده میترکه بی شوهرمیشی

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706