2726
عنوان

اگر حتی یکذره دوستم داشت ...

624 بازدید | 32 پست

اگر حس میکردم یکذره براش مهم هستم یا دوستم داره همه چیز شاید فرق میکرد. اما نه توجهی بهم داشت. نه براش مهم بودم. نه سعی کرد کوچکترین خواسته هامو برآورده کنه. نه یکذره به خودش زحمت داد بخاطر من. هیچی. فقط براش سکوی پرتاب بودم. فقط خولست از من استفاده کنه راحتتر به خواسته های خودش برسه. منو در چشم موقعیت دید و شانس بیشتر برای رسیدن به خواسته هاش. چرا من گیر این گرگ افتادم. من که توقع زیادی نداشتم از زندگی. من که ایرادی نداشتم. چرا خدا هوامو نداشت. خیلی دلگیرم. اکر فقط و فقط شوهرتون دوستتون داره با هر سختی هم که شده زندگیتونو رها نکنید. خیلی مهمه که همسرتون دوستتون داشته باشه. خیلی خیلی مهمه. قدر بدونید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرسی که گفتی گرگ زیاده باید هواسمون باشه گوسفند نباشیم که از مون استفاده نکنه

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

من روکه امروز کلی به باد انتقاد گرفت که منو فراری میکنی از دوست داشتن😢و...منم عهد کردم دیگه دوسش نداشته باشم تحفه فکر کرده حالا چی هست 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

یکم فاز مشاور برداریم...

از اول چرا باهاش ازدواج کردی صادقانه بگو؟

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
یکم فاز مشاور برداریم... از اول چرا باهاش ازدواج کردی صادقانه بگو؟

من یکی بی کسی بعد هم دورازجونت خریت و احمقی محض 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2706