2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترم امروز رفته نخ اورده منو اصلاح کنه

رژ میزنه 

کرم میزنه خیلی حرف ای سر لوازم ارایشم میره خودشو سیاه میکنه چالان خیلی جدی عروسکشو برد دسشویی سرپاش گرف جیش کنه بیاره بعد وسط راه گف عه هنو جیش داره دوباره بردش 

دوسالشه

دختر سه سالشه میاد محکم بوسمون می‌کنه میگه آخیش بوس خونم کم شده بود  وقتایی عصبانی میشه دستشو می‌زاره رو پیشونیش و میگه لا اله الا الله.وقتی باب میلش رفتار نکنیم لباساشو می‌زاره تو کیفش و گوشی رو بر میداره زنگ آقاجونش می نه.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2738

من بچم دو‌ماهشه وقتایی که خوابش میاد دوس داره تو بغلم شیر بخوره و بخوابه بعد وقتی که سیر میشه سرشو قایم میکنه تو بغلم یا دستشو میذاره جلو چشاشو میخابه 😍

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

سلام براش میکروفن خریدم ...گذاشته رو اکو ...یا داره خانمهای همسایه رو دعوت می کنه برای گرفتن سهمیه گوشت وبرنج مغازه ی آقا موسی ...یا درحال خریدن دمپایی کهنه و آهن کهنه و.....یا درحال فروش دوای مورچه وموش وجک وجونوره ...کی هستش همسایه بیان دمه دره خونمون ...جدیدا کویتی پور شده هی می گه عمه جان اینجا کجاست .....خدا بخیر کنه

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706