2737
2734
عنوان

کیا مانتوهاشون رو خودشون میدوزن...

816 بازدید | 40 پست

من خیاطی خیلی کم از نت یادگرفتم یوقتایی هم خیلی کم چیزایی دوختم برای دخترم.

حالا میخوام مانتو بدوزم.کار سختی هست یا نه؟

زیاد نمیشه رفت بیرون یبار هم رفتم مانتو گیرم نیومد همه اش مانتو ها شده جلو باز.

من خودم میدوزم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خیاطی بلدی؟نمیدونم از پسش بر میام یا نه.

اره عزیزم اگ بلد باشی خیییلی شیرینه

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

من یه سوال دارم من از روی لباس های قبلی یکم خیاطی بلد شدم حالا میخوام یه پیراهن ساده برا دخترم بدوزم دامن و بلوزش سرهم باشن میشه دوخت یا حتما باید جدا جدا باشه ؟بعد به هم وصل بشه .اگع عکس از لباس های دخترتون که دوختید دارید بزارید جهت ایده خوشحال میشم 

2738
یه مدل هست بالاش دکمه میخوره از کمر دامن بهش وصل میشه و دکمه نمیخوره.ساده هست؟

اون ک شما میگی دوتیکس عزیزم سخت نیست ولی دقت میخاد

منم دوست دارم بخرم یبار رفتم گیرم نیومد.نمیتونم زیاد بیرون برم بخاطر کرونا

پس الان خودت درست کن یقه ساده یقه گرد بقیه مانتو رو اگه میتونی طرح بده یا اگه میپسندی سنگ و مهره یذره برای نمای کار بهش بدوز اگه خنک و راحته که هیچ ❤

من یه سوال دارم من از روی لباس های قبلی یکم خیاطی بلد شدم حالا میخوام یه پیراهن ساده برا دخترم بدوزم ...

الان تو کمدشونه برم بیارم بیدار میشن.یادم نرفت فردا میزارم عزیزم

2706