2733
2734

اینکه میگین ۸۰ درصدتون دوس پسر دارین یا با دوس پسراتون ازدواج کردین راسته؟ اخه بنظر بیشتر از اینکه ختم شه به ازدواج به ناراحتیو غم و غصه ختم میشه من تاحالا تجربشو نداشتم شما بیاین از تجربه هاتون بگین ببینیم چجوریاس🧐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم ریسک داره عزیزم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731

اولین و اخرین دوست پسرم 

الان نامزدمه 

تو دانشگاه دوست شدیم 

تقریبا از ماه اول بهم گفت واسه ازدواج میخامت 

ابجیمم با اولین و اخرین دوست پسرش شوهرشه الانم بچشون تقریبا ۲ سالشه 

دختر عمم هم با دوست پسرش ازدواج کرد الان دوتا بچه دارن 

پسر خالمم با دوست دخترش ازدواج کرد الان تقریبا ۸ ساله ازدواج کردن 

داییم با دوست دخترش ازدواج کرد 

و خیلیااای دیگه 

2738

ریسکه.. بعضیا خوب بعضیا ن

من ک سنتی بود

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم

من با دوست پسرم ازدواج کردم. خواهرم هم همین طور. دوستام و دور اطرافیانم همه با دوستاشون ازدواج کردن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706