2733
2734
عنوان

چکار کنم به خدا نزدیک بشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیلی بزرگه و بندش رو به حدی دوست داره که به عقل انسان نمیگنجه  این فکرا فکرای منفیه که از ...

هر چی از ته دلم صداش میکنم و کمک میخوام ازش کمکم نمیکنه مشکلاتمو حل نمیکنه برا همین حس میکنم دوسم نداره 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

عزیز دلم خدا همه رو دوست داره ابنو بدون اگه تو کارت گره میفته شتید به نفعت باشه میدونی باید به خدا اعتماد کنی یعنی مطمئن باشی بهنرین نصیبت میکنه شک نداشته باشی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

نماز اول وقت 

یه مدت بخونی کم کم عادت میکنی

و اگه نخونی حس بدی پیدا میکنی

من از وقتی به تکلیف نرسیده بودم هم نماز میخوندم البته مثلا شب ها پشت سر بابام

ولی از نه سالگی همشو خوندم

و خدا همیشه بهم نظر داشته😍

منم خدارو خیلی دوست دارم

هم نماز شب میخونم هم باهاش حرف میزنم 

مثلا حس میکنم تو اتاقمه و باهاش آروم حرف میزنم

مادربزرگم این کارم رو دید آبرومو برد میگفت فکر کنم محدثه معتاد شده باخودش حرف میزنه😐🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

و اینکه هرکسی یه مدل به خدا نزدیک میشه...شما هم باید تلاش کنی روشی که بیشتر باهاش راحتی انتخاب کنی البته جدای از نماز که واجبه.داستان موسی و شبان رو بخون خیلی جالبه...یه جورایی به همین اشاره داره که هر آدمی یه مدل خدا رو ستایش میکنه

2738
هر چی از ته دلم صداش میکنم و کمک میخوام ازش کمکم نمیکنه مشکلاتمو حل نمیکنه برا همین حس میکنم دوسم ند ...

عزیزدلم حتما یه حکمتی توشه و اینکه من احساس میکنم دعا میکنیا ولی از ته دلت مطمئن نیستی به خدا و کمکش

عزیز دلم خدا همه رو دوست داره ابنو بدون اگه تو کارت گره میفته شتید به نفعت باشه میدونی باید به خدا ا ...

تو هر مرحله زندگی که وارد میشم یه مشکلی برام پیش میاد کلی دعا میکنم حل نمیشه بعد از خدا خواستم حداقل صبرشو بهم بده یا یکم آرامش بده بتونم تحمل کنم ولی اونم بهم نمیده دیگه نمیدونم چجوری باید صداش بزنم و بهش نزدیک بشم که یه نگاهی بهم بکنه

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

بخاطر  تک تک نعمت هایی که بهت داده سپاسگزاری کن و کتاب معجزه شکرگزاری  راندا برن رو بخون خیلی خیلی اثر داره و قرآن فارسی بخون. 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

ترک گناه خصوصا گناه های زبانی : دروغ و غیبت نه بگی نه بشنوی ؛ مسخره کردن و ...    انجام واجبات و نماز اول وقت اینارو انجام بده و نتیجشو ببین 

2706