2733
2734
عنوان

بلاتکلیفی

94 بازدید | 11 پست

واقعاااا بلاتکلیفم تو سن کمممم دچارررر افسردگی و وسواس فکری شدید شدم و نمیتومم در مانش کنم 

همه ش هممم زیرررر سررر خانواده امم هست فقط میگن تنها بیرون نرو تغیبت میکننند ابروت مییره 

بالا کسییی حرف نزن ابرومون‌میره 

و....

به قران خسته شدم میخوام خودم بکشم از همه میترسم 

دوست دارم بمیرممم راحتتتت شم 😢😢😢

😔

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم. وسواس فکری و افسردگی سخته. 

خودتو بسپار به خدا ترست کم میشه. بدون اجازش یه برگ از درخت نمیفته. تا خدا نخواد هیچ اتفاقی برات نمیفته البته معنیش این نیست که مراقبت نکنی

اگرم میتونی مشاور برو 

2731
درکت میکنم. وسواس فکری و افسردگی سخته.  خودتو بسپار به خدا ترست کم میشه. بدون اجازش یه برگ از ...

میدونم عزیزمممم 

ولییییی حرف هایییی چرت زدننن هم خیلی مهمه 

مشاوره رفتم اثر نکرد

اره ولی محافظت به قیمتتتت افسردگی و وسواس فکری

ببین تو هر دوره از زندگی همچین چیزهایی هست،پس فردا ازدواج کنی شوهرت هم یه موانعی برات پیش میاره، و صددرصد آزاد نیستی

منظورم اینه بجای کلافکی از محیط و رفتار بقیه ، با خودت گرم بگیر و از خوبیای زندگی لذت ببر، کاری رو پیدا کن که از انجامش لذت ببری و ازش انرژی بگیری

2738
میدونم عزیزمممم  ولییییی حرف هایییی چرت زدننن هم خیلی مهمه  مشاوره رفتم اثر نکرد

حرفاشون روت اثر گذاشته... ببین مشاوره واقعا خوبه اگه دیدی اثر نکرد روانشناست رو عوض کن. بالاخره یکیو پیدا میکنی که کمکت کنه. ارتباطت رو هم با خدا خیلییی زیاد کن با قران و نماز. برای من خیلی موثر بود

اول خودتو بشناس 

من با عکاسی عشق میکنم ۶ ساله شروع کردم ولی همش فکر میکنم ای کاش از نوجوونی پیدا کرده بودمش

کلا خلق کردن  هنر حس خوبی داره، ببین هنری که قلبتو پر کنه چیه،به اون مشغول شو