2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عروس همدانیام . رسم عیدی و اینا زیاد ندارن اصلا ندیدم برای عروس غیر از من سنگین ببرن اونم چون ما ترک زبان هستیم و رسم خودمونه همسرم خودش میخرید همه چیزو . ولی اکه شما رسم دارید ازش بخواه بیاره خریدای دیگه نکن که پولش به النگو برسه اگرم نمیتونه فشار نیار واقعا الان گرونیه 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2728
نه دیگه چه خبره تو این گرونی  همون عیدبهار همه میبرن

ولی انتظار زیاد ندارم ولی دلم میخاد تازه عروسم برام یه عیدی کوچیک بیارن ینی یه ظرف میوه با یه تیکه لباس هم باشه کافیه ولی اینجوری حس میکنم بهم بی اهمیتی میکنن

من عروس همدانیام . رسم عیدی و اینا زیاد ندارن اصلا ندیدم برای عروس غیر از من سنگین ببرن اونم چون ما ...

مارسم داریم عید قربان عیدی میبرن به خصوص که دختردایی دختر خاله و دخترعمم هم تازه عروسن مطمئنم برای اونا میارن بعد برای منو نیارن باید تا مدت ها تیکه بشنوم. درضمن وضع مالی خانواده همسرعالی

من شوهرم همدانیه تو نامزدی هر عیدی بود دسته جمعی برام عیدی میاوردن سه تا عید بود 

کدوم عیدا رو اوردن برات. واینکه خود همدانی (ینی فارس زبانن) یا همدانی ترک زبان

مارسم داریم عید قربان عیدی میبرن به خصوص که دختردایی دختر خاله و دخترعمم هم تازه عروسن مطمئنم برای ا ...

پس ازش بخواه که بیاره باهاش صحبت کن با زبون خوش و مهربون بهش بگو که چیا دلت میخواد 😍

روم نمیشه:/ من کلا تومسائل مادی خیلی خجالتیم روم نمیشه درخواست کنم چیزی

از الان هر جور رفتار کنی همسرت به همون عادت میکنه و همون قدر ازت توقع داره .روت نمیشه مثال بزن کسی دیگه رو یا یجور دیگه بحثش رو پیش بکش

از الان هر جور رفتار کنی همسرت به همون عادت میکنه و همون قدر ازت توقع داره .روت نمیشه مثال بزن کسی د ...

ببخش که من اذیتت میکنم میشه راهنماییم کنی. مثلا چجور بگم که روش اثربزاره

ببخش که من اذیتت میکنم میشه راهنماییم کنی. مثلا چجور بگم که روش اثربزاره

خواهش میکنم عزیزم . مثلا بهش بگو شما دوس داری وقتی عیدی اوردید من چی جاش بذارم؟ اونم بگه فلان یا بگه هیچی و اینا بگو نه قراره انقدر زحمت بکشی منو خوشحال کنی سربلندم کنی منم دلم میخواد تورو خوشحال کنم . بعد بگو که  مبخوام زیاد بهت سخت نگیرم و ..... النگومو لنگه ی این یکیا بگیر ارزون باشه اذیت نشی

خواهش میکنم عزیزم . مثلا بهش بگو شما دوس داری وقتی عیدی اوردید من چی جاش بذارم؟ اونم بگه فلان یا بگه ...

وای عاشقت شدم😂😂 خیلی خوبه اینجور بگم دیگه نخاد بیاره روش نمیشه

2706