2733
2734
عنوان

عجباااا از بچه های الان😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 25 پست
جرات داری بهشون حرف بزنی با پیرهن و شلوار قورتت میدن

چی بگم اره بابا هرچی کوچیکتر بدتر نمیدونم چی بهشون گفتم گفتند بی ادببب گفتم خودتی 😂😂

خواستم دو دقیقه باهاشون نقاشی بکشم منصرف شدم خیلی ناسازگارند

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

خب که چی الان غیبت دختر داییت میکنی مثلا تو خیلی خوبی؟

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چی بگم اره بابا هرچی کوچیکتر بدتر نمیدونم چی بهشون گفتم گفتند بی ادببب گفتم خودتی 😂😂 خواستم دو دق ...

اووو بی ادب چیزی نیست 

به دختر خواهرم میگم ۵ سالشه میگم ببین باب اسفنجی گذاشته میگه دارم دابسمش درست میکنم خودت برو ببین 🙄🤫

یا یه بار بردیمش پارک داشت با یکی از بچه ها دعوا وحشتناک میکرد رفتیم جداشون کنیم دختر خواهرم اون انگشتش رو آورد بالا یعنی کپ کردم

گفتم این چه کاریه بی ادب گفت فقط میدونم فش همین گفتم خو فوش قشنگ بده این فوشا رو نده گفت خاله فوش فوش دیگه توام😐

خدایااااا من و گاو من🤐 

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁