2726

؟؟ 

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من

میییشه یادددم بدی نیازز دارم  الان😔😔😔

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
مگه انتخاب واحد سخته  کار نداره که

میییشه تووضیح بدی چتوریه لدفن

پیام نور نیستم ولی از همون ترم اول خودمون انتخاب واحد کردیم  اونم چی آزمایشگاه ها رو ک رو هوا ...

منم همینطور 

ربع ساعت قبلش توی سامانه خیمه مزدم به محض اینکه باز بشه سریع میپرم عملیا رو تایم خوب برمیدارم

میییشه یادددم بدی نیازز دارم  الان😔😔😔

بلدی شهریتو بریزی؟

شهریتو ک ریختی بالای سایت نوشته ثبت نام بزن رو اون بعدشم عملیات ثبت نام رو بزن و ثبت نام اصلی

صفحه انتخاب واحد برات باز میشه هر درسی رو میخوای بزن روش وقتی لیستت به اندازه تعداد واحدای مجازت پر شد پایین صفحه نوشته اعمال تغییرات بزن رو اون 

همین

منم همینطور  ربع ساعت قبلش توی سامانه خیمه مزدم به محض اینکه باز بشه سریع میپرم عملیا رو تایم ...

وااای دقیقا اونم چی باید چهار ساعت تنظیم میکردی تداخل نداشته باشه

حیف ک تموم شد 🤣🤣🤣

بلدی شهریتو بریزی؟ شهریتو ک ریختی بالای سایت نوشته ثبت نام بزن رو اون بعدشم عملیات ثبت نام رو بزن و ...

از اول شرو کنیم اول ک برم توی سیستم گلستان شماره دانشجویی و پسورد میزنم بعد اینا در میاد بعد چیکار کنم

اون بالا نوشته ثبت نام بزن رو اون

وااای عزیزززم ممنون متوجه شددم 

دیگ مجبور نییسم تو گرما برم کافینت مرسییی❤