2726
عنوان

تو بچگی عاشق کی شدید؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3208 بازدید | 190 پست
من بچه بودم عاشق پسر دایی مامانم شدم هم سن نیم دختر خالمم اونو دوست داش بعد باهم سرش دعوامی کردیم خا ...

😂😂😂😂😂 عجب دخترایی بودید فقط قیافتون وقتی لالمونی میگرفتید🤣

خدایا شکرت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂اوه عشقت ۷ سال دووم آورد منم عاشق رضاگلزار 😳الان ۱۸ سالمه بازم یکم دوسش دارم😐😂

ن من حسی بهش ندارم الان اون زمانا بعد سباوش عاشق یکی دیگ شدم شدیدتر اسم نمیبرم میخورنم ینی شدیدا جوری ک مامانم پوسترشو برام خرید😂😂😂😂😂الان ب عنوان طرفدار دوسش دارم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
وای منم  تازع یه مدت مدیدی هم عاشق ارش برهانی بودم عمو پورنگم که بود به علاوه حسن یزدانی ...

وای منم چن ماه ارشو دوس داشتم😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
😂😂😂😂😂 عجب دخترایی بودید فقط قیافتون وقتی لالمونی میگرفتید🤣

فک کن کلی جیغ جیغ میکردیم بعدش کلی همو میزدیم بعد خالم در اتاق باز میکرد هردو جیکم نمیزدیم

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
وای منم چن ماه ارشو دوس داشتم😂😂😂😂

کلا من فوتبال و کشتی و وزنه برداری از بچگیم زیاد میدیدم عاشق همه شونم شدم الان یادم نمیاد 

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.
ن من حسی بهش ندارم الان اون زمانا بعد سباوش عاشق یکی دیگ شدم شدیدتر اسم نمیبرم میخورنم ینی شدیدا جور ...

🤔🤔 اوه چقدر عشق داشتی😂حالا اونی که طرفدارشی کیه امیر مقاره🤔😐😂اخه چیزی به ذهنم نمیاد😐

خدایا شکرت ❤
🤔🤔 اوه چقدر عشق داشتی😂حالا اونی که طرفدارشی کیه امیر مقاره🤔😐😂اخه چیزی به ذهنم نمیاد😐

ن تتلو

بابا میگم‌دیگ هرکی از کوچمون رد میشد همسایه ها تو تلویزیون عاشق همشون میشدم

عه 😂منم عین تو این چه حسیه مگه میشه عاشق همه شد😐😂من فقط به متاهلا رحم کردم اونم بعضیاشون😂

😂😂😂

عه 😂منم عین تو این چه حسیه مگه میشه عاشق همه شد😐😂من فقط به متاهلا رحم کردم اونم بعضیاشون😂

خوبه بابا من توهم میزدم اینایی که عاشقشونم میان منو میگرن زنشونو طلاق میدن به خاطر من وااای خدایا منو بخور

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.
2706