2733
2734
عنوان

اگه مجبورتون کنن برگردین به گذشته چیارو عوض میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3426 بازدید | 350 پست
نه عزیزم من مامان و بابام همدیگرو خیلی دوس دارن ولی غرورشون اجازه نمیده بهم دیگه محبت کنن همش دعوا د ...

واقعا اسم ملکه بودن برازنده ی شماست😍

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتا میخوام خوب یشم ولی اگه سرد باشه دیگه منم سرد میشم

اولش که باهات سرد برخورد میکنه فکر کنم ولی تو کوتاه نیا اگه ته قلبت دوسش داری ولی اگه نداری  نمیدونم چی بگم که برات آرزوی خوشبختی دارم عمیقا

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
واقعا اسم ملکه بودن برازنده ی شماست😍

مرسی عزیزم لطف داری 😗😗😙

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2728
اولش که باهات سرد برخورد میکنه فکر کنم ولی تو کوتاه نیا اگه ته قلبت دوسش داری ولی اگه نداری  نم ...

خیلی خیلی ممنونم کار دیگه ایی جزدعا کردن ازم بر نمیاد برات دعا میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خیلی ممنونم حرفات واقعا عالیه

لذت ببر از زندگیت برا خودت وقت بزار برا خودت زندگی کن به حرف مردم اهمیت نده  ادمای منفی رو از زندگیت حذف کن یه مهارتی هم یاد بگیر مثل ارایشگری که اگه خدایی نکرده اتفاقی واسه زندگیت افتاد بتونی روپاهای خودت وایستی به مردا پناه نبر به خودت اعتماد کن ملکه زندگیه خودت و شوهرت باش

خیلی خیلی ممنونم کار دیگه ایی جزدعا کردن ازم بر نمیاد برات دعا میکنم

ممنون همین برام کافیه ❤منم برا زندگیت دعا میکنم امیدوارم عاشق همدیگه بشین بمیرین برا هم دیگه 😊😊⚘⚘

ممنون همین برام کافیه ❤منم برا زندگیت دعا میکنم امیدوارم عاشق همدیگه بشین بمیرین برا هم دیگه 😊😊⚘⚘

ان شاءالله شماهم غرق. در خوشبختی بشید.ان شاءالله🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ان شاءالله شماهم غرق. در خوشبختی بشید.ان شاءالله🙏🙏

ممنون عزیرم امیدوارم همه ادما همیشه خوشبخت باشن بازم اگه هرسوالی داشتی میتونی اینجا بپرسی من جوابتو میدم اینجا مجازیه من شمارو نمیشناسم و شما منو  هرکاری ازدستم بربیاد میکنم عزیرم 

چشم عزیزم

ممنون عزیرم منم ازت انرژی گرفتم حیلی چیزای قشنگو یادم انداحتی ☺😊😊

نمیزاشتم یه وسواس فکری اون همه وقت عذابم بده جوری که هنوز ته موندهاش پاک نشده بعد سه سال

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
نمیزاشتم یه وسواس فکری اون همه وقت عذابم بده جوری که هنوز ته موندهاش پاک نشده بعد سه سال

عزیرم دلتو اروم کن همش درست میشه

ممنون عزیرم منم ازت انرژی گرفتم حیلی چیزای قشنگو یادم انداحتی ☺😊😊

من که خیلی ازتون حرفا و کارای قشنگ یاد گرفتم اگه تاپیک خوب رفتید ممنون میشم منم تگ کنید☺☺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیرم دلتو اروم کن همش درست میشه

انشالله برام دعا کن

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
2706