2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوش بحال‌تون به ما عیدی نمی دادن 

من ورودی ۹۱ بودم

مثل پادگان بود

جو رو‌جوری ساخته بودن هیشکی به هیشکی اعتماد نداشت

۲۰۰ یا ۳۰۰ میدادن اونم نصفشو‌بر امور دانشکاه برمی داشتن

البته قبول دارم الان تورم بیشتر باید حقوق هم‌بره بالا

دانشجو ها شما چقدر حقوق میگیرید؟ دوست دارم دبیری زیست یا شیمی برم البته تو شهر ما اندازه دندون و پزشکی رتبه میخواد! ولی خب به هر حال علاقم بیشتره

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
دانشجو ها شما چقدر حقوق میگیرید؟ دوست دارم دبیری زیست یا شیمی برم البته تو شهر ما اندازه دندون و پزش ...

۲۸۰۰ حقوق

هرماه ۳۴۰ تومن برا بیمه و اینجور چیزا کم میشه که همیشه ثابت...یعنی چه دانشگاه بریم و چه نریم کم میشه

هزینه غذا و خوابگاه هم به این صورت:

اگه دانشگاه باشیم  و از خوابگاه استفاده کنیم ماهی ۴۵ درصد کم میکنن

اگه دانشگاه بریم و خوابگاه نباشیم ماهی ۲۵ درصد

تعطیلات کرونایی ماهی ۲۵ درصد

تعطیلات تابستون ماهی ۱۰ درصد

در حال تثبیت وزن😎
خوش بحال‌تون به ما عیدی نمی دادن  من ورودی ۹۱ بودم مثل پادگان بود جو رو‌جوری ساخته بودن هیشک ...

ببخشید میشه بدونم الان حقوق دبیرانی که بدون سابقه و با مدرک لیسانس هستن چقدر هستش؟

جسارتا خود شما چقدر حقوق میگیرید؟ 😥

خوش بحال‌تون به ما عیدی نمی دادن  من ورودی ۹۱ بودم مثل پادگان بود جو رو‌جوری ساخته بودن هیشک ...

‌اگه میشه درخواست رو قبول کنین😥

فقط چند تا سوال دارم 

خیلی معذرت میخوام 

ببخشید میشه بدونم الان حقوق دبیرانی که بدون سابقه و با مدرک لیسانس هستن چقدر هستش؟ جسارتا خود شما چ ...

من با دانشجویی م ۸ سال سابقه دارم  ینی ۴ ساله وارد مدرسه شدم و ۴ سال هم‌ دانشجو بودم تازه حکمم ۳۷۰۰ شده که از این واسه بیمه و بازنشستگی و مالیات کم میکنن درمجموع ۲۸۰۰ یا ۲۹۰۰ اینا میرسه دستم

خواهش میکنم عزیزم 

۲۸۰۰ حقوق هرماه ۳۴۰ تومن برا بیمه و اینجور چیزا کم میشه که همیشه ثابت...یعنی چه دانشگاه بریم و چه ن ...

خیلی ممنون لطف کردی

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
2706