2733
2739
اگر شهری جز تهران زندگی میکنی  زندگی تو تهرانو از دست نده تهران شهر عشقه وقتی وارد تهران شی ...

چرا عزیزم چه ویژگی مثبتی داره ؟ من که یاد تهران میفتم استرس میگیرم فقط یاد شلوغی و دود و ترافیک میفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته زبان انگلیسی چطوره

اگه این رشته رو میخوای راحت میتونی قبول بشی 

فقط واسه ازمونش آماده ای؟ آزمون خود دانشگاه استانبول 15شهریوره

هـرچه تبر زدى مرا ، زخم نـشد ، جـوانه شد🌱
اگر شهری جز تهران زندگی میکنی  زندگی تو تهرانو از دست نده تهران شهر عشقه وقتی وارد تهران شی ...

والا ما تهران زندگی میکنیم از الودگی و ترافیکش که فراری ایم😂

البته شلوغیشو دوست دارم به شخصه تو شهر خلوت دلم میگیره

ولی واقعا هواش بده طبیعت و درختاش کمن

لواسون خوبه من ارزومه برم اونجا زندگی کنم😍

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2731
رشته زبان انگلیسی چطوره

برو استانبول ولی زبان نخون. ته تهش یا معلم میشی که کلی بدبختی داره و درآمد خیلی کم یا دیگه خیلییییی خفن باشی آموزشگاه زبان میزنی که درآمدش خوبه اما تو ایران. تازه اگر ملک مال خودت باشه و اجاره ای نباشه. اینو دارم به شخصه می بینم که بهت میگم. رشته زبان تو استانبول به چه دردی می خوره؟

تحقیق کن یه رشته ای که اونجا رو بورسه بخون

عزیزم میشه بگی چیکار کردی ؟ 

کار خاصی نمیخواد 

دانشگاه های ترکیه هرسال یه آزمونی دارن برای پذیرش دانشجو خارجی که باید تو اون ازمونا ثبت نام کنی که امثال بخاطر کرونا اکثرشون آزمون نمیگیرن 

هـرچه تبر زدى مرا ، زخم نـشد ، جـوانه شد🌱
2738
آره خیلی عشقه😐 آلودگی، دزدی، تجاوز، کوفت، مرگ، بدبختی

دزدی تجاوز بدبختی مرگ در همه شهرهای دنیا هستن عزیزم حرف غیرمنطقی نزنید

تنها مشکل تهران الودگیشه اونم بلاخره همه شهرها یه مشکلی دارن

دزدی تجاوز بدبختی مرگ در همه شهرهای دنیا هستن عزیزم حرف غیرمنطقی نزنید تنها مشکل تهران الودگی ...

می دونی روزانه توی تهران چند نفر دزدیده میشن و به چند نفر تجاوز میشه؟

من از پیش خودم حرف نمی زنم تجربه کردم اینارو. کشور گرجستان که خیلی پیشرفته هم نیست اگر کسی یه گوشی موبایل بدزده باید سه سال بره زندان! می دونی این یعنی چی؟ هیچ کس جرئت نداره پاشو کج بذاره

بی در و پیکری ایران و به خصوصی تهران رو با هیچ جا مقایسه نکن

چرا عزیزم چه ویژگی مثبتی داره ؟ من که یاد تهران میفتم استرس میگیرم فقط یاد شلوغی و دود و ترافیک میفت ...

خب پس قشنگی های تهرانو تجربه نکردی من تمام قشنگی هاشو تجربه کردم سعی کن بیشتر تهرانو بشناسی 

2706