2737
2734
عنوان

درمان تضمینی وسواس فکری، اضطراب و افسردگی با استفاده از ذهن آگاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 21026 بازدید | 226 پست

اون عزیزایی که وسواس فکری دارن میدونم حتی نسبت به اینکه این روش موثره یا نه هم وسواس دارن،این خودش نوعی وسواسه و فقط کافیه بهش بی توجه باشین و افکار مثبت جایگزین افکار منفی کنین. به من اعتماد کنین و تلاش کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو چطور از دست یه آرزوی تقریبا محال خلاص بشم 

اگه آرزو قابل دسترسیه براش تلاش کن و از مسیر رسیدن بهش لذت ببر، اگر واقعا محاله این محال بودن رو بپذیر و در لحظه زندگی کن و از داشته هات لذت ببر تا آرزو فراموش بشه، سخته ولی اگه تلاش کنی میتونی جایگزین های بهتری به جای آرزوت پیدا کنی 

2731

مطلبی که مهمه اینه که لذت ها باید سالم و حلال باشن که به خاطر گناهش دچار سرزنش نشیم و عذاب وجدان نگیریم، مثلاً من از خوردن شیرینی زیاد لذت میبرم ولی اگه زیاده روی کنم چاقی باعث مشکلات زیادی برام میشه و ممکنه افسردگی و بیماری هام برگرده 

اگه آرزو قابل دسترسیه براش تلاش کن و از مسیر رسیدن بهش لذت ببر، اگر واقعا محاله این محال بودن رو بپذ ...

محال نیس یه شغل ولی برای رسیدن بهش و حتی وقتی بهش رسیدی خیلی باید وقت بذارم منم دوتا بچه کوچیک دارم اگه بخوام باید هزینه مالی و غیر مالی (منظورم وقت برای بچه ها و زندگیم) و حتی شاید سلامتی رو هم بذارم. از طرفی وسوسه اش دست از سر بر نمیداره.

محال نیس یه شغل ولی برای رسیدن بهش و حتی وقتی بهش رسیدی خیلی باید وقت بذارم منم دوتا بچه کوچیک دارم ...

اگه ممکنه بذار بچه ها بزرگ تر بشن بعد برو سراغش، منم بچه کوچک دارم با بچه کار کردن خیلی سخته 

2738

وسواس فکری برای عزیزان مثلا نگرانی براشون یا اضطراب نبودنشون 

در صورتی که خداروشکر هیچ مشکلی نیست ولی اتفاقات بدی رو برا خودم تصور میکنم و ناراحت میشم آخه کی دلش میخواد اینجوری باشه ؟😔

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

تا میتونید خودتون دوست داشته باشید تو آینه عاشقانه به خودتون نگاه کنید و بگید دوست دارم دیوونه بیشتر مراقب خودت باش اگه دلتون به حال خودتون سوخت و گریه کردین هیچ ایرادی نداره، با خودتون آشتی کنید و به ظاهر و سلامتیتون اهمیت بدین 

من همش توهم مریضی میزنم تلقینم بالاست خسته شدم😖🌻🍃

این تکنیک صد در صد جواب میده فکر و خیالای مثبت جایگزین افکار منفی کن، میدونم خودم این درد کشیدم فکر کردن خیلی سخت میکنه ،درمانش فقط توجه به زیبایی های اطرافه به خودت که بیای می بینی که مدتیه منفی فکر نکردی، کم کم مثبت نگری برات عادت میشه و همیشه هر جا هستی به دنبال زیبایی ها می گردی

این تکنیک صد در صد جواب میده فکر و خیالای مثبت جایگزین افکار منفی کن، میدونم خودم این درد کشیدم فکر ...

همش احساس میکنم مشکل قلبی دارم خدای نکرده هر چیزیرو بهش ربط میدم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

این مثبت نگری درباره افراد هم هست، مثلاً من بچم وقتی بهونه می گیره و گریه میکنه جای ناراحتی و خودخوری آرامشم حفظ میکنم و تمرکز میکنم میگم به به بچم چه صدای نازی داره خدایا شکرت و اونم از آرامش من آروم می گیره و لبخند میزنه 

2706