2737
2734

سلام، دوستای عزیزم، اضطراب و وسواس من از بارداری شروع شد و بعدش به افسردگی ختم شد، خیلی عذاب کشیدم کلی تحقیق کردم از این حالت دربیام چون زندگیم رو خیلی دوست داشتم، هدفم از گذاشتن این مطلب اینه که بتونم حق حال خوبی که الان دارم رو ادا کنم. ازتون میخوام اگه این تکنیک رو اجرا کردین و جواب گرفتین برام دعا کنید و شما هم افراد مبتلا رو باهاش آشنا کنین. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط کافیه کودک درون رو فعال کنین و از همه حواس پنجگانه برای لذت بردن استفاده کنید، به دیدنی ها،رنگ ها چشیدنی ها، صداها، عطرها و حس ها توجه کنید. با این تکنیک حالتون از درون خوبه و نیازی به تغییر دادن بیرون ندارین 

2738

وقتی لذت می برید و لبخند میزنید استرس و افسردگی ازتون دور میشه، درباره وسواس خصوصاً وسواس فکری که خودم شدیدا دچارش بودم و از درمان نا امید بودم تنها راه پرت کردن حواس به چیزای قشنگه که افسردگی و اضطراب ایجاد شده توسط وسواس رو از بین میبره 

از جنبه اعتقادی و دین باوری هم اینکار به شدت توصیه شده و حکم شکرگزاری و دیدن نعمات الهی رو داره که در تولید حال خوب خیلی موثره، لذت های حلال الهی اگه برای لذت بردن و استفاده و افزایش امیدواری به زندگی خلق نشده پس برای چی خلق شده؟

هر وقت مضطرب هستین تنفس عمیق و شکمی دم از بینی و بازدم از دهان معجزه میکنه، ورزش معجزه میکنه، پیاده روی عالیه، ذهن آگاهی یعنی زندگی در لحظه، اینکه به دور از خودخوری و نشخوار ذهنی زندگی کنیم و لذت ببریم باعث میشه روابط اجتماعی ما موفق بشه، همه ما رو دوست داشته باشند، اعتماد به نفس داشته باشیم و در تصمیمات بهتر تمرکز کرده و موفق بشیم. 

تا میتونید با آدمای مثبت بچرخید و از اخبار منفی دوری کنید، از گرمای حمام و آغوش عزیزان بهره ببرید، دعا و ذکر و قرآن بخونید و روی معنیش تمرکز کنید، صلوات بفرستید و عطر گلاب محمدی رو با ذکر صلوات مزمزه کنید، مایعات ولرم و دمنوش های گیاهی آرامش بخش مصرف کنید. جاها و چیزهایی که دوست دارین رو با جزییات تصور کنید و از نعمت شگفت تصور هیجان زده بشین تا به آرامش برسید 😍

2706