2737
2734
عنوان

بچه‌ها اگه دوست دارین بیاید با هم راجع به خشم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 25 پست
اول در جای آرام و ساکتی دراز میکشیم . میخواهیم مراقبه (مدیتیشن)کنیم . چشم ها را بستیم . حالا سعی میک ...

مرسی که گفتین، چقدر سخته روشتون😄 اما خب در هر حال ممنون از اینکه راه‌حلتون و به اشتراک گذاشتین💙

💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهش میکنم ولی این راه حل جواب میده

میدونید خب مثلا من خودم اکثرا جاهایی که عصبانی میشم موقعیتشو ندارم که این کارارو بکنم معمولا در جمع و توی یه بحثی مشاجره‌ای چیزی پیش میاد خب طبیعتا نمیشه اونجا دراز کشید مدیتیشن کرد. برای چنین موقعیتهایی نمیدونم چیکار میشه کرد، 

من معمولا سکوت میکنم ولی درونا خیلی عذاب میکشم

گاهی هم واکنش غیرمعقول نشون میدم🤦🏻‍♀️

💚
2728
ای وای، حالا اینکه صددرصد شوخی بود نوشتین ولی خب شوهرتون میدونه از دستش عصبانی هستین؟ شاید حرف بزن ...

گرفته خوابید بااینکه میدونه... فقط میخواد فشار روحی به من بیاره

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
میدونید خب مثلا من خودم اکثرا جاهایی که عصبانی میشم موقعیتشو ندارم که این کارارو بکنم معمولا در جمع ...

شما موقع دعوا اینکارو نمیکنید از قبل شما این تمرین انجام بدین مطمئن باشید هیچ کس دیگه نمیتونه شمارا عصبی کنه چون شما قبلا در درون خودتون اون خشم تجربه کردین و باهاش کنار اومدین در اون شرایط دیگه برا شما اثر نمیذاره

شما موقع دعوا اینکارو نمیکنید از قبل شما این تمرین انجام بدین مطمئن باشید هیچ کس دیگه نمیتونه شمارا ...

چقدر عالی چه فوق‌العاده

حتما امتحان میکنم😍😊

ممنونم 🙏🌿⚘🌿

💚
گرفته خوابید بااینکه میدونه... فقط میخواد فشار روحی به من بیاره

ای بابا🙁

عزیزم💔 سخته واقعا

من خودمم واسه همین چیزاس که از ازدواج میترسم

میترسم توی زندگی درک نشم ولی خب خودمم خیلی زودرنج و حساسم😩 کاش بدونن که بجای بیتفاوتی و لجبازی اگه دلجویی کنن اگه جبران کنن  خودشونم خوشبختتر هستن

آرزو میکنم آرامش به زندگیتون برگرده🙏💙

💚
2738
خوشا به حالتون😌 من اگه وقتی که خیییلی عصبانیم ساکت شم حس میکنم دارم منفجرمیشم😭

من هم خیلی زیاد عصبی می شدم و داد می زدم..تمرین کردم.خیلی بهتر شدم..از خدا هم خواستم کمکم کنه...متوجه شدم صحبت با صدای پایین تاثیرش خیلی بیشتر..وقتی داد می زنیم با حالت خشم،حتی اگر حق با ما باشه..معمولا تاثیر حرفمون خیلی کمه

ای بابا🙁 عزیزم💔 سخته واقعا من خودمم واسه همین چیزاس که از ازدواج میترسم میترسم توی زندگی درک نش ...

برام خیلی دعا کن... انشاءالله یه شوهر خوب گیرت بیاد خواهر

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن...