2726

سر چه اونقدر ناراحت و خشمگین میشین که با واکنشای نادرست احشاسات بدتون و نشون میدین؟

سر چیا خیییلی عصبانی میشید؟

احیانا اگه تلاش میکنید کنترلش کنید راه‌هاتونم بنویسید اینجا💚

💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم میخواد الان با تبر آشپز خونه حمله کنم یه شوهرم تو خوابه سرش رو از تنش جدا کنم... 😑

ای وای، حالا اینکه صددرصد شوخی بود نوشتین

ولی خب شوهرتون میدونه از دستش عصبانی هستین؟

شاید حرف بزنیین اوضاع بهتر بشه

💚

سلام . من روشی که خودم استفاده میکنم 

اول یک توضیحی بدم . ببینید خشمها و حس های بد به صورت فعال نشده درون همه ما وجود دارن . وقتی فعال میشن و با زبان یا تایپ کردن یا عمل آن خشم در بیرون رها میشه مارو گرفتار میکنه . این روشی که میگم قطعا کارسازه 

در پست بعدی کامل میگم چطوری این حس های منفی و خشم های که بیرون رها کردیم رو به جای خودشان در وجودمان برگردانیم و شاد باشیم آرام باشیم

اول در جای آرام و ساکتی دراز میکشیم . میخواهیم مراقبه (مدیتیشن)کنیم . چشم ها را بستیم . حالا سعی میکنیم هرچی خشم ترس باهاش روبه رو بشیم هر خشمی که دارین باهاش روبه رو بشین از هرچیزی که میترسین اتفاق بیوفته همه ناراحتی های که دارین به یاد بیارین ولی درونشون غرق نشید فقط این حس های منفی جمع کنید . هر چقدر بیشتر بهتر. و با این حس های منفی یک مرد بسازید درون ذهنتان . اون مرد را نبینید فقط حس کنید . این مرد قوی قوی تر میشه با حسهای منفی ما .بعد  با اون مرد که پر از حس منفی هست  . بعد به این مرد حس شجاعت بدهید. و بعد به تمام خشم ها و استرس ها ترس ها ناراحتیها با چشم اون مرد نگاه میکنیم آنها ولمون میکنن . دستور بدهید که برگردن به داخل خودتان به جایی که آمدید برگردید . محکم دستور بدهید.

همه قسمتها مهمه . حس شجاعت بدین بهش و باهاش دستور بدین به ترسها خشمها ناراحتیها که ولتون کنن و از همون جای که بودن برگردن

2706