2726

بستگی به میزانش داره...اصولا آرکوئید خفیف ترین حالته و تو هفته های بالای بارداری باعث زایمان زودرس میشه که با سرکلاژ و استراحت راحت جلوش گرفته میشه...البته این برای شدید ترین آرکویید هست...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عکسشو بدم 

من چون خودم آرکوئید هستم...اطلاعات دارم...تجربه از روی عکس ندارم...ولی بفرست برای تجربه...آرکوئید به شکل قلبی رحم میگن...که این قلبی بودنش درجات مختلف داره...آرکوئید زیر مجموعه رحم دو شاخه...و از خفیف ترین مدل رحم های دوشاخ...کلا 3 درصد داری رحم دو شاخ هستن که یک عارضه مادرزادیه و ناشناخته...اصولا درجات شدیدش با جراحی حل میشه...ولی درجات پایین تر مثله ماله من و شما...تو 4 یا 5 ماهگی...سرکلاژ انجام میشه...و خطری از نظر سقط و یا ناباروری تهدیدمون نمیکنه...پس نگران نباش...

عکس سونو نشون نمیده که حدش جقدره...ولی همین لفظ آرکوئید یعنی خفیفه...اگر شدید بود...از این کلمه استفاده نمیکرد...شدت با عکس رنگی مشخص میشه...ولی نگران نباش...خوده دکتر چی بهت گفت؟

بدبختیه

خخخ...آره...ولی مهم نیست...خدا رو شکر کن...که حالت خفیفشه...خیلیها حالت شدیدش رو دارن و حتی برای باردار شدنم مشکل دارن....دکترم که گفت چیزی نیست...دقیقا همون چیزی که دکتر من گفت و تحقیقاتم...😊

2706