2726
عنوان

سی تی برام نوشته میترسم برم

301 بازدید | 38 پست

من اوایل ماه رمضون که روزه دار بودم فکر میکردم بخاطرافت فشار و قنده که سرگیجه و حالت تهوع داشتم رفتم دکتر گوشمو شستشو داد و بتاسرک داد

خوردم خوب شدم

اما از یع هفته پیش دوباره حالت گیجی و منگی و سبکی سرم شروع شده خیلی میترسم 

😭😭

کسی حالتای منو داشته علتش چیه اخه؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این روزا نری سی تی ها ،من خودم پرسنل سی تی ام سی تی پر مریض کروناییه اگر اورژانسی بود برو ام ار ای

دکتر عمومی برام نوشت حتی آزمایش هم ننوشت گفت برو فلانجا سی تی منم سکته رو زدم‌از بس ترسوام 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

اره من پیارسال اینجوری بودم هرچی دکتر رفتم خوب نشدم تعادل نداشتم وایسم از داروخونه یه قرص گرفتم واسه گوش بود خوردم بهتر شدم گفتن مایع پشت گوشت تکون خورده بعد رفتپ ام ار ای و کلی دوا درمون اخرم فک کنم گفتن از انفولانزاس اگه درست یادم باشه .یبارم پارسال اینجوری شدم گفت لابد انفولانزا گرفتی زده مایع پشت گوشت گیرپاج کرده برو دکتر گوش که من نرفتم تا خوب شدم

الانم دقیقا اینجوریم از ترسم دکتر نرفتم جالب اینجاس تو چندتا تاپیک دیدم بقیه ام این مشکلو دارن ادم فک میکنه فشارش افتاده تعادل نداره همش سرگیجه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
همین سرمو پایین میندازم یا تکون میدم شروع میشع 

من حتی نمیتونستم سرمو بیارم پایین غذا بخورم فاجعه بود ولی از انفولانزا بود میزنه مایع پشت گوشو تکون میده که اون مایع واسه تعادله

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
وای شما هم مشکل منو داشتی خوب منم از کرونا میترسم نمیخوام برم 😭

برو متخصص مغز و اعصاب شاید اصلا نیاز نباشه برای چی الکی بری سی تی

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706