2737
2734
عنوان

نمیخوام همسرم‌طلا بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به درک بزار بگن.از اول کور نبودن که.انتخاب خودشون بودی خودتو کم نگیر که کم نگیرنت.اعتماد به نفس داشت ...

چشم ممنونم عزیزم من همش میگم مهربون باشم قدرمومیدونه و عاشقترم میشه واسه تمین چیزی نمیگم

2738
من همش میگم اگه چیزی بخوام میگن ندیدپدیده یا عقده ای هس 

عزت نفس داشته باش عزیزم همین وبس 

انقدر این جمله رو تکرار نکن که چون وضع مالی بابام خوب نبود 

همیشه میگن از نخورده بگیر بده به خورده چون اونیکه طعم همه چیو چشیده وخورده میدونه چیه ولی اونیکه نخورده نمیدونه چیه 

حالا شمام اگه همه چیو بگی نمیخوام نگیر میگن این چون خونه باباش ندیده نمیدونه چیه الانم همه چیو میگه نمیخام نمیگن که خیلی خانم وباوقارِ که از خانومیشه میگه نمیخان 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
من همش میگم اگه چیزی بخوام میگن ندیدپدیده یا عقده ای هس 

عزت نفس داشته باش عزیزم همین وبس 

انقدر این جمله رو تکرار نکن که چون وضع مالی بابام خوب نبود 

همیشه میگن از نخورده بگیر بده به خورده چون اونیکه طعم همه چیو چشیده وخورده میدونه چیه ولی اونیکه نخورده نمیدونه چیه 

حالا شمام اگه همه چیو بگی نمیخوام نگیر میگن این چون خونه باباش ندیده نمیدونه چیه الانم همه چیو میگه نمیخام نمیگن که خیلی خانم وباوقارِ که از خانومیشه میگه نمیخام 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
چشم  میشه یادم بدین چجوری مثلا لباس بخوام ازش یا وسایلی چیزی خیلی کم روام

لازم نیست بگی بیا دنبالم بریم خرید! ببرش بیرون تو حین گشتن ببرش تو یه پاساژ و لباسایی ک میخای رو انتخاب کن و خودتو شیرین کن بگو اینا رو خیلی دوست دارم. اونم چون نامزدته و نمیتونه نه و اینا بیاره باهاش الان خیلی صمیمی نباش تا عادتش بدی به تغییراتی که میخای مثلا خرید کردن و اینا تا نتونه بگه نه و ندارم و..! 

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
چشم ممنونم عزیزم من همش میگم مهربون باشم قدرمومیدونه و عاشقترم میشه واسه تمین چیزی نمیگم

عزیزم مهربون بودن با بی خواسته بودن و محروم کردن خودت از حقوقت فرق داره. خوش زبونی و زبون بازی مردا رو به راه میاره و گرنه زیاد حالیشون نمیشه که بگه زنم اینو نخواست پس مهربونه میگه بی لیاقته حدش همین کمه.امیدوارم منظورمو متوجه بشی. مردا با ما زنها مغزشان متفاوته درک ندارن زیاد.

2706