2737
2734
عنوان

ازدواج دهه هشتادیا چرا طرفداری میکنین واقعا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2556 بازدید | 246 پست
اگر درک و شعورشون خیلی بالا سرشون گرم درسشون بود نه تو ۱۸ سالگی ۲ تا بچه داشته باشن و شیپور بگیرن دس ...

اصلا اینکه بیشتر از،سنشون میفهمنن دلیل علمی نداره😕اگه میفهمن چرا حق رای ندارن؟؟؟؟؟

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا مجرد موندن خوب نیست ببینید چقدر فحشا زیاد شده این شده یه تهدید برای همه زندگی ها

ینی من که مجردم عامل فحشا و تهدید برای زندگی دیگرانم‌؟ 😂

بخدا ما دوسپسر خودمونم به زور تحمل میکنیم چه برسه به شوهرای بقیه 😂🤦🏻

ب یکی میگن آش بردن میگه ب من چه!

میگن آخه خونه شما بردن میگه به تو چه!

حالا ب منو شما چ یکی میخواد۴۰سالگی ازدواج کنه یکیم میخواد زیر۲۰ ازدواج کنه..

بهتره هرکی هروقت ازدواج کرد براش آرزوی خوشبختی کنیم.

چن روز پیش یکی تاپیک زد خواهرم۱۸سالگی عقده کردع یه کاربر اومده میگه فردا پس فردا با بچه برمیگرده،استارتر میگه نعع خدانکنه،باز همون کاربره میگه ن بخدا بدبخت میشه برمیگرده!! آخه چرا با بدبختی یکی دیگه خوشحال میشین..؟!حالا گیریم بدبختم شد چی ب منو بقیه میرسه.."

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "
2731
من هرچی دیدم دهه هشتادی طلاق گرفتع حتی یکشون دوست خودم کفت توروخدا شماره برادرتو بده باهاش ارتباط دا ...

ربطی ب سن و‌ دهه نداره

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

مردم عجیبی هستیم

از یه طرف به خاطر مثلا قتل رومینا تو سر و کله خودمون میزنیم و از یه طرفم ازدواج شونو محکوم میکنیم بعدم میگیم خون شون گردن ما نیست و ال و بل بیخود! 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
دقیقاً  حتی اگر خودشونم از کارشون راضین حق ندارن بیان یه کار اشتباه رو توی جامعه رواج بدن

دقیقااا

اون روز که دختره 18 19 ساله، برگشت به من گفت ترشیده 😐

والا من فکر نکنم هنوز به اون "ت" ترشیده هم رسيده باشم

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

استارتر لطفا تاپیکتو قفل کن این جنگ هیچ وقت تمومی نداره هر دوتا گروه سعی میکنن فقط حرفشونو به کرسی بنشونن و بعضیا با بدترین لحن ممکن دل همو میشکنن فقط این بحث کلا به هیچ جا نمیرسه فقط توش به همدیگه توهین میکنن همین

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

من دهه هشتادیم خیلی مشکلات توی خانوادم دارم ولی حتی یه بارم به ازدواج فکرنکردم میخوام زندگیمو تنهایی بسازم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
ینی من که مجردم عامل فحشا و تهدید برای زندگی دیگرانم‌؟ 😂 بخدا ما دوسپسر خودمونم به زور تحمل میکنیم ...

😂😂😂یه سریا فکر میکنن همه تور پهن کردن واسه شوهرای تحفشون

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2706