2726
عنوان

تحصیل کرده ها میشه بیاااایدددد

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 75 پست
تلاشتو بکن  شاید از اول انتخابت اشتباه بوده :))

ن الانم خیلی حالم بهتره.ولی خب میگم این تپش قلبو خیلی اذیتم میکنه شدددددیدد الان یه هفته گرفته منووو دهنم تلخه.لب ب غذا نمیزنم همش استرس دارم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن الانم خیلی حالم بهتره.ولی خب میگم این تپش قلبو خیلی اذیتم میکنه شدددددیدد الان یه هفته گرفته منووو ...

چرا اخه ؟

واقعا فکر نکردی انتخابت اشتباه بوده؟

بیخیال شدی ؟

2728
قصیه مال 20 سال پیشه گلم اون موقع اازاد کسی میرفت که سراسری قبول نمیشد بعد داداسم و خواهر بزرگم دولت ...

اخی:((

منم کلیشه های خوبی از دانشگاه ازاد توی ذهنم ندارم 

میشه بیشتر توضیح بدی

اشتباهم این بود که بین ارشد و کارشناسی خیلی فاصله انداختم باید همون موقع تا تنور داغ بود نونو می چس ...

اره فاصله انداختن خصوصا به بهونه بهتر یاد گرفتنو این حرفا اشتباهه😐💔

رشتت چیه؟راضی ای؟

چرا اخه ؟ واقعا فکر نکردی انتخابت اشتباه بوده؟ بیخیال شدی ؟

ببین برا قبول شدن تو رشته تاپ اول از همه نیاز ب حمایت خانوادت داری چیزی ک من اینو فقط از طرف پدرم داشتم.وقتی کنکور میدادم میومدم گریه میکردم مادرم مسخرم میکرد .واسش مهم نبود.تو خانوادمون خیلی مشکلات پیش اومد و دیگ واقعا نتونستم ادامه بدم کلا انگیزشو از دست دادم.روانشناسی جز اولویت های اخرم بود دیگ نمیتونستم رو مدرک دیپلم بمونم گفتم هر جور شده میرم شده حتی برا مدرکش ولی واقعا الان علاقه دارم بهش

اخی:(( منم کلیشه های خوبی از دانشگاه ازاد توی ذهنم ندارم  میشه بیشتر توضیح بدی

چی بگم اون موقع کاردانی سراسری قبول شدن کلی کلاس داشت چه برسه کارشناسی منم لیسانس سراسری قبول شدم و زبان ازاد فقط چون کم نیارم رفتم یه رشته ی بیخود اسم رشته رو هم نمیگم شاید کسی باشه ناراحت بشه 

ولی الانه همه سراسری قبول میشن فرقی نداره ازاد و سراسری فقط فرقش تو پوله

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
ببین برا قبول شدن تو رشته تاپ اول از همه نیاز ب حمایت خانوادت داری چیزی ک من اینو فقط از طرف پدرم دا ...

اوه اوه منم ازین مشکلات با مامانم دارم 

دیوونم کرده 

میره میشینه تو بانک میاد میگه واااای برو تو بانک کار کن 

یکیو میبینه بهش میگن خانم دکتر میاد میگه چرا زدی ریاضی

میره بیمارستان میگه خداروشکر رشتت ریاضیه 😐

از روانشناسیو هنرو ایناهم که اصلاااااااا کلیشه خوبی تو ذهنش نداره 

واسمم مهم نیست بخشی از انتخاب رشتم لجو لج بازی با اون بود اما خب من خودمو واسه پشت کنکوری شدن اماده کردم بی شک کسی که گند میزنه به اعصابو روانم مامانمه نه پشیمونی خودم

2706