2733
2739
عنوان

ب نظرتون،ممکنه!!!!!!💍عروس عمه ام💍بشم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ننویس ننویس ننویس چیییییییییی دارییییییییی میگییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟ خودت بخون ببین میفهمی ؟؟؟؟؟؟

کجاش نامفهوم بود؟!

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
2731
خودت بخون ببین چیزی میفهمی که چی نوشتی

اره،😐

دقیقا کجاش نامفهوم بود.

در مورد پسر عمه ام گفتم!!!!

همین

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
2738

ببخشید اصلا متوجه نمیشم چی نوشتید ، گل فروش کیه؟ پشت مونده یعنی چی؟ یعنی پشت کنکور مونده؟؟ واضح تر بنویسید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من کیَم من کجام  اینجا کجاس این چی میگه  😵

وات؟!

خودم 3 بار خوندم...ولی چون خیلی خلاصه کردم!شاید یکم کژتابی داره....ولی در کل معلومه ها

تو دنیای واقعی اینجور نباشی دختر

ازیناییکه تندتند فقط حرف میزنن و هیچکسم نمیفهمه 

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
وات؟! خودم 3 بار خوندم...ولی چون خیلی خلاصه کردم!شاید یکم کژتابی داره....ولی در کل معلومه ها

هیچیش معلوم نی خواهر😭

مثلا گلفروشی ک سرت کلاه گذاشت 

چرا گذاشت چ ربطی ب فوت پسر خاله ت داشت 

2706