2726

خیلی ها رو دیدم اصلا از مشکلاتشون نمیگند و همیشه زندگیشونو خیلی خوب نشون میدند مثلا از مشکلاتشون با خانواده هاشون نمیگند .

اما بعضی ها رو دیدم اصلا خوشی های زندگیشونو به بقیه نشون نمیدند و زندگی خودشونو سطح پایین نشون میدند .نمیدونم هر کی یه استدلال داره برای اینکار .به نظرتون باید چجور بود . به نظرم نباید زندگیتو همانجور که هست به بقیه نشون بدی چون  اگه مشکلاتت رو بفهمن سو استفاده میکنند اگر خوشی هات رو بفهمند حسادت و نظر پیدا میکنند .

پس باید چه کار کرد؟

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همونطور که هستی باش 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

کلا لازم نیست چیزی بگیم ن خوشی ن ناخوشی کلا سکوت بهتره 

بقیه فامیل شوهرم فکر میکنن ما اصلا زندگی  عاشقانه  ای نداریم در صورتی ک وقتی دوتایی هستیم خیلی عالی هستیم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

مشکل منم هست🤭آره واقعا منم موندم چجور باشم.

ولی همینو میدوونم که تمام کارای زندگی و حقیقتو بجز شوهرت براهیشکی نگی

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

خوب 

میشی مرکز حسرت 

همه ش می بیننت اه می کشن

بدیا زندگیتم که بگی 

دشمن شاد میشی

خودمم نمی دونم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من هر وقت خوشی هامو نشون دادم یه بلا سرم اومد به شدت به چشم نظر معتقدم و خوب نیس نشون دادن خوشی ها

حالا زندگی آنچنانی هم ندارما ولی نمیدونم چرا انقدر تو چشمم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706