2733
2734
عنوان

مانتو حراااااج کردم بیاین+عکس

590 بازدید | 27 پست

قیمت فقط 88هزارتومن😍

لینک کانالمو میزارم هرکس نتونست از طریق لینک بیاد ب ایدی دومی پیام بده....

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..

💥💥💥💥💣💣💣💣  ارزانسرای فروش انلاین انواع مانتو👚لطفا

در خانه بمانید و انلاین خرید  

کنید...همه مدلا زیر 150ت

ارسال ب تمام شهرها🚚

هدف ما جلب رضایت مشتریست😊😊

@S22K10R28

@Anabela76

وروداقایان ممنوع👎

https://t.me/joinchat/IGcBj0UEfyuUu1h-sjRcLQ

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چقدخوشگله من اینومیخواااام

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

پرداخت درب منزله 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
جان؟

بازم مدل بفرس. واتساپ گروه داری ؟

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

دوست من خواهشا همه چیز رو مرتب کن. یه کانال پرداختی‌ها رو بذار. یه کانال فقط جنس. آدم اعصابش بهم می‌ریزه همه چی تو همه!

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
2706