2726

مثلا سوره ضحی میگن برای برگشت معشوقه خوبه ولی من برگشت نمی‌خوام برای افزایش مهر و محبت می‌خوام چه سوره ای بخونم؟

سوره طلاق ومزمل

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آیه 21 سوره روم برای دلبردن از همسر 

آیه 8 سوره یس برای رفتار های ناراحت کننده همسر 

آیه 53 سوره زمر برای راه نامیدی و یأس و انرژی خوبی میده 

سوره لقمان برطرف کننده افسردگی و نشاط خواندن به مدت 40 روز هم با نماز صبح هم با نماز ظهر 

دوستان اگه کسی اینارو استفاده کرد برای منم دعا کنه 🌷

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
2728
سوره طلاق، ومن یتق الله یجعل..  برای افزایش شگفت انگیز رزق و روزی

البته این چندتا چیز دیگم داره

آیه 21 سوره روم برای دلبردن از همسر  آیه 8 سوره یس برای رفتار های ناراحت کننده همسر  آیه ...

مرسی عزیزم ولی من اون شخص مد نظرم همسرم نیس می‌خوام عشق و علاقش نسبت بهم زیاد بشه نامحرم هم نیست ‌‌‌ایه ۲۱ سوره روم بخونم جواب میده؟ چند مرتبه بخونم؟

آیه 21 سوره روم برای دلبردن از همسر  آیه 8 سوره یس برای رفتار های ناراحت کننده همسر  آیه ...

خدا عاقبتت رو بخیر کنه 🤩🌹💎💚💛🧡💜  همین الان دعا میکنم که اگه بعدا خوندم یادم نره و مدیونت نشم😊 واسه افسردگی و نشاط سوره لقمان رو شاید امتحان کنم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

عزیزم لطفااگه دعایی بلدی بمن بگوخداخیرت بده

شوهرم خیلی رفیق بازوبچه ننه س اصلابحرفم نیس سردوبی محبته

الگونگیر...الگوباش...
واقعا چجوری بخونم

بعد از هر نماز، اول آیت الکرسی میخونی بعد تسبیحات حضرت زهرا ع بعد 3 تا سوره توحید و 3 تا صلوات و در آخر این آیه سوره طلاق از من یتق الله تا قدرا، من دیگه اینقد خوندم جزو روتین روزانه با نمازمه حفظ شدم دیگه

عزیزم لطفااگه دعایی بلدی بمن بگوخداخیرت بده شوهرم خیلی رفیق بازوبچه ننه س اصلابحرفم نیس سردوبی محبت ...

همین چیزایی که نوشتمو بخونید و رو خودتونم کار کنید یعنی محبت زیاد کنید

مرسی عزیزم ولی من اون شخص مد نظرم همسرم نیس می‌خوام عشق و علاقش نسبت بهم زیاد بشه نامحرم هم نیست ‌‌‌ ...

شما همیشه بعد نمازتون بخونید و همچنین استغفرالله بعد نماز عصر زیاد بگین دیگه از خدا بخواهید کمکتون کنه

2706