2733
2734
عنوان

گدای محبت شدم

602 بازدید | 20 پست

شوهرم محبت نمیکنه بهم فقط میکه دوستت دارم کل هفتع سرکاره جمعه هم یا خوابه یا بیرون واسه خودش من عاشقشم بهم خیانت میکنه همیشه اولویت اخرشم تمام سرکرمیم شذه نی نی سایت دارم خفه میشم بهش میگم بگو نمیخوایم تا برم ازت جدا شم میکع میخوامت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بایکی دیگس؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2728

متاسفانه منم همسرمو دوست دارم و دلم میخواد بهم محبت کنه ولی نمیکنه

چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم/ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش..............................(عشق زندگیم،پسره خوشگلم)

بگو بیاد ظرفاتو بشوره توهم بشین روکابینت حرف بزنید باهم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738

شوهر منم همینه 

از صبح سرکاره تا عصر 

عصر میاد نماز میخونه‌ ناهار میخوره میخوابه بعد بیدار میشه حموم میره نماز میخونه میره بیرون تا آخرشب بعدم میاد میخوابه

من و بچه هام بوغ یا بوق

البته اهل خیانت خیلی توکار زمین خریدن و فروختنه

البته کارمنده 

این شغل دومشه

اصلا دوستت دارم این عشقولانه کاری ها بلد نیست

بوس و ....هیچ

حواستم اینا بگم غصه نخور مثل شما زیادن

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
شوهر منم همینه  از صبح سرکاره تا عصر  عصر میاد نماز میخونه‌ ناهار میخوره میخوابه بعد بید ...

البتهد

همه فکر میکنن چه زندگی دارم بهم میگن خوشبحالت

اما من تشنه یک بوس و دوستت دارم هستم

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
2706