2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرمو ختنه نکردم 

یعنی خواهر شوهرام نزاشتن الان ۶ ماهشه .

شنیدم حلقه تا ۵ ماه باشه میشه انجام بدبربعد پنج ماه ضرر داره باید سنتی انجان بشه .

حالا چقددحقیقت داره نمیدونم 

2731

من کاملا تحقیق کردم از بهترین دکترا...حلقه فقط تا زیر دوماه خوب جواب میده... بعدش سنتی...

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
2738

۹روزش بود سنتی انجام دادم.بابخیه نه ها

سنتی خالص

۲روز بعدم خوب شدکامل

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
بهترین زمان انجام دادید،میدونید اگر انجام نمیدادید چقدر به خطر می افتاد

والاتودنیا ۷۰درصدمرداختنه نمیکنن توهیچ خطریم نیستن من حلقه پسرم به گوشتش یه ذرهش چسبیده بودبقیه اش افتاده بودبچه طفل معصوم یه روزتابیفته ازدرد هلاک شد هنوزخودم یادم میوفته غصه میخورم

2706