2726
عنوان

من یه دهه هشتادی ام🤕😶

391 بازدید | 30 پست

متولد ۸۰م

بگذریم از نیش و کنایه های یه عده از عزیزای سایت

ولی دوستان عزیز دهه هشتادیم لطفا ازدواج تو این سن و سال رو عادی جلوه ندید

باور کنید اونایی که راهنماییتون میکنن که زوده براتون ترشیده نیستن

رفتارایی از خودتون نشون ندید که به نسل بدبختمون توهین شه

یعنی چی متولد ۸۵ازدواج آخه

یه کم به خودتون بیاید مامانا😕

الان میان میگن حضرت فاطمه ۹سالگی ازدواج کرد یا میگن هرکی بهتر میدونه چجوری زندگی کنه 

بله درسته

ولی تو بعضی تاپیکا از هم نسلای خودم پیامایی میبینم که...😶

اگه بهتون توهین میشه لااقل شما خوب جواب بدید😕

باتشکر

امضا : متولد۸۰

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی هر کسی به خودش مربوطه به هیچ کسی ربطی نداره شماهم با زدن این تاپیک فقط باعث میشید بیشتر به امثال ماها توهین بشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

والله منم هشتادم اصن میبینم که از من کوچکترا ازدواج کردم مور مورم میشه ینی چی آخه نمیفهمم😓

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
خود80هم، الان 19سالشونه و اگر همه چیز اکی باشه چرا نه؟ ولی 85اینا اصلا قبول نمیکنم که ازدواج کنن

بله برا ما که ۱۸ ۱۹سالمونه اونقدرا زود نیست ولی همون مثالی که زدم🤕🤕🤢🤢

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
والله منم هشتادم اصن میبینم که از من کوچکترا ازدواج کردم مور مورم میشه ینی چی آخه نمیفهمم😓

تازه من فکر میکنم هنوز کلی کار دارم که مجردی باید انجام بدم

من ۸۱ هستم بله ازدواج کردم 

خیر عادی جلوه نمیدم هیچ وقت من میگم دختر هروقت امادگیشو داشت باید ازدواج کنه یکی ۱۵سالگی یکی ۳۰سالگی فک میکنه که اماده ی ازدواجه 😊

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
زندگی هر کسی به خودش مربوطه به هیچ کسی ربطی نداره شماهم با زدن این تاپیک فقط باعث میشید بیشتر به امث ...

دوبااااره بارداری؟ 😍ایندفعه  هم ناخواسته شد یا میخواستین😍

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
😂😂😂

😶😂😂😂😂بعله

2706