2726
عنوان

قرص خواب دادم شوهرم خورد😁

1520 بازدید | 16 پست

نمیدونم چه دردیه که باهم مشکلی نداریما اما یه صبح تا شب نمیتونیم همدیگه رو تحمل کنیم!

یا حوصلمون سر میره دعوامون میشه یا اخرش یه بحثی پیش میاد

جمعه ها اگه بیرون نریم بحث داریم!!

دیشب بهم گفت قرص خواب داری سرم درد میکنه ولی خوابم میاد نمیتونم بخوابم منم از خدا خواسته دادمش خورد!

امروز ساعت 2:30 ظهر پاشد نهار خورد یکم رفت سر گوشیش ساعت 4 . 4:30 دوباره خوابید!!

اصن یه آرامشی داشتما

خیلی خوش گذشت بهم! 😁

باید عادتش بدم جمعه ها قرص بخوره بخوابه فقط!

قدم بعدی تریاک براش بیار بکش!
این قدر برات غیر قابل تحمله چرا ازدواج کردی باهاش!

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

شوهر منم قرص نخورده خابه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی بگم والا... 

معتادش نکنی حالا 🤐🤐🤐

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

عزیز کارتو تایید نمیکنم😕

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

آفرین👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂😂😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

شوهر من جمعه ها بدون قرص صبح تا شب خوابه 

سرشو نزاشته رو متکا صدا خوروپوفش بلند میشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706