2703
2553

من خودم خیلی دوسدارم این مدل تابلوهارو دیواری که میخوام بزنم سفیده مبل طوسی دو دلم برا رنگ فرمش سفید باشه یا طوسی؟

تعداد رای : 53
نظرسنجی
خیلی قشنگگگگه
34
64%
اصلا قشنگ نیس!
19
35%
💕

قیمتشم بگو

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عالی😍قیمت؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دیوارتون چه رنگی اگه کاغذ سفید قشنگه

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

سفید قشنگه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2714
دیوارتون چه رنگی اگه کاغذ سفید قشنگه

نه رنگ روغن سفیده مبلی که پایینشه طوسی دیوار روبه روش که برا تی وی هس طوسی میز تی وی و عسلی اباژور سفید  فک‌کنم همون فرم سفید قشنگ باشه

💕
وای نه نترسونم

حواستو جمع کن، بخدا من یه سرویس آشپزخونه سفارش دادم گفت ترکه پارچه ایرانیم هست ارزون تره من گفتم ترک بزن برام بعد به هزار بدبختی 450بهش دادم رسید دستم همه میگن پارچه ش ایرانیه حالا همونو پارچه ترک حضوری خریدم نصف قیمت 😭