2733
2734
عنوان

کسی از تبریز هست؟؟؟کمک لازمممممم

333 بازدید | 50 پست

سلام خانما میدونین شهرستان جلفا کجاست چند تا بیمارستان داره؟؟؟  لازمه بدونم ینفر بستری هست یا نه توروخدا کمک کنین

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا تبریز تا جلفا

جلفا اصفهان هست تبریزم هست

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
من اهل تبریزم چند بارم رفتیم جلفا ولی واسه گردش رفتیم راستش نمیدونم چندتا بیمارستان داره 

ممنون عزیزم استرس داره میکشتم

2738
عزیزمتبریز تا جلفا ۵ساعت راهه😐    

من اطلاع نداشتم شما نمیدونین چند تا بیمارستان داره؟

ممنون عزیزم استرس داره میکشتم

بزن گوگل لیست بیمارستانهای شهر جلفا.میاره

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
من اطلاع نداشتم شما نمیدونین چند تا بیمارستان داره؟

چندبار رفتم ولی نمیشناسم.بزن گوگل.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
بزن گوگل لیست بیمارستانهای شهر جلفا.میاره

زدم میزنه یه بیمارستان ولی با شماره خودم زنگ بزنم ضایعست😓 خواستگارم اونجا کار میکنه هنوز یه جلسست دیدمش میگه که اونجام کرونا گرفتم ولی نمیگه کدوم بیمارستان حدس میزنم دروغ گفته باشه

نه همون جلفا نزدیک تبریزو میگم کم کم دو سه ساعت فاصلست یه شهر خیلی کوچیکه

نمیدونین چند تا بیمارستان داره؟

2706