2726
عنوان

😑😑😑 شوهرم بهم فش بد داد بخاطر خواهراش

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 152 پست
بنطرم استارتر حق داره...وقتی بلندمیشن میان خواستگاری میگن اینم دیگ دخترماس و مخصوثا این تک عروسی چ ف ...

عزیزم مشکل همینه که اصلا نباید انتظار داشته باشه مادر شوهر و یا هرکسی دیگه براش ارزش قائل شه.اصلا انتظار بیجاست.زن و شوهر فقط باید از هم همچین انتظاری داشته باشن

توروخدا لایک نکنید ممنون😎💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا ببین هرچقدر هم بهش محبت کنه بازم به چشم مادر خودمون که نمیبینیمش اونم همین طوره

🌹🌹🌹

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
 عزیزمممم بخدا من لنگ لباس نیستم فقط ی تعاف نزد۰

منم میدونم عزیزم حرفتو میفهمم.ولی اشتباهت اینکه که اصلااااا از هیییییچچچچ کس نباید انتظار داشته باشی چون فقطططط باعث سرخوردگی خودت میشه

عزیزم.شوهرت خودشو ب خانوادش وابسته میدونه.چون دارن کامل ساپورتش میکنن.نباید توقع داشته باشی ک از تو طرفداری کنه.اون دیگه از خودش نظر و اراده ای نداره.شما باید برای خودت بجنگی

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
چه کیفی بابا 😭  از رفتار شوهرم وضعیت زندگیم مشخص نیست مگ

بلاخره یه چیزای خوبی داری که ازشون لذت ببری و خدا را  شکر کنی 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
ببین درسته نباید توقع داشته باشن ولی این خانوم با این رفتارش با شوهرش دعوا توی خونه درست کرد وقتی دو ...

منم نمیگم کارش درسته، میگم اگه مادر شوهره همونجا به فکر عروسشم میبود، الان دلش خوش بود، و با روی باز میرفت کمک، موضوع اون لباس نیست، موضوع فرق گذاشتنه، حالا هم من میبودم هیچ وقت هیچ کاری براشون نمیکردم که از اون طرف هیچ انتظاری ازشون نداشته باشم

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
منم نمیگم کارش درسته، میگم اگه مادر شوهره همونجا به فکر عروسشم میبود، الان دلش خوش بود، و با روی باز ...

ببین این مادر شوهرش اینجوریه نمیشه که عوضش کنه باید باهاش کنار بیاد یه جوری نباید توقع داشته باشه خودش هم دوست نداره براشون کاری نکنه به قول مامانم نمیشه که بگی من رو دوست داشته باشین

جمع کنم برم کجا 😭 بابام بهم گفت بخاطر بچه ات بمون  

دختر خوب سیاست نداری دیگه. جای بستن شمشیر از رو و هنوز حرکتی نکردی پیش شوهرت اعلام جنگ کنی، خودتو میزدی به مظلوم نمایی و پیش شوهرت حالت درد دل میگفتی من مامانو خیلی دوست دارم ولی امروز دلم گرفت به همه تعارف زد و هدیه داد ولی به من حتی تعارف هم نزد. من همیشه سعی کردم براش عروس خوبی باشم ولی انگار منو خیلی دوست نداره. و خودتو غمگین نشون میدادی. 

با مرد بچه ننه باید از در مظلوم نمایی وارد شد نه تهدید و خط و نشون کشیدن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
همه ی مادرشوهرا خریدن واسه عروساشون من ناراحت نشم

شما که تو رابطه ی اونا نیستی.شاید از رو اجبار شاید بخاطر حرف بقیه و یا هزار دلیل دیگه.معنیش این نیست که چون برا عروساشون هدیه گرفتن خیلی براشون ارزش قائل باشن یا رابطه ی خوبی باهم داشته باشن.عزیزم اگه میخوای ارامش داشته باشی به این چیزا کاری نداشته باش.همین

منم نمیگم کارش درسته، میگم اگه مادر شوهره همونجا به فکر عروسشم میبود، الان دلش خوش بود، و با روی باز ...

من قبل این موصوع ب خواهرشوهرم گفتم من پسرمو میزارم میش خالم میام باهم بشوریم دیدم اینا اینطورین و اینکه ی بارم مادرشوهرم پیش دوستش گفت میخوام لروسمو بیرون کنم از اون ب بعد دلم ب کار نمیره حتی طرف هارم نمیشورم

2706