2733
2734

مادرشوهرم واسه همه ی دختراش لباس خریده بهشون پول داده و لی من ک تک عروسشم هیچی امروز خونه تکونی داشتن منم به بهانه ی بچم ک ادیت میکنه کمک نکردم 

به شوهرم گفتم اونا دارن پولی ک ازباباشون گرفتنو حلال میکنن میخوام بهشون با تیکه بگم گفت اگ تو اینو بگی منم جلو جمع میگم گو خوردی 🤐🤐🤐 منم گفتم اونوقت منم میزارم میرم گفت برو چه بهتر

مقصر خودتی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نباید دخالت میکردی خوب پول خودشونه به هرکس که بخوان میدن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738

وا خب برای دختراش معلومه میگیره مادرشونه

شماهم کمک نکن

و تیکه ننداز 

توقع بی جا نکن عزیز من عروس دختر نمیشه همینطور ک مادرشوهر مادر نمیشه 

خودتم جلو شوهرت با این حرفا کوچیک نکن 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 

مقصری 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

عزیزم اونا خونه پدرشونه به ما عروسا ربطی نداره 

مالشونه اختیارش رو دارن اصلا اتیش بزنن 

خواهش میکنم سر اینچیزا دعوا راه نندازید اخرش خودمون ناراحت و ضایع میشیم

اونا از اول بچه اون خونه بودن 

وقتی تقی به تویی میخوره دختر غمخواره اون خونس عروس بشکن میزنه اینارم باید ببینیم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706