2733
2734

لطفا بگید ازمایشگا خصوصی رفتین یا دولتی؟ 

قیمتش چقدر شد

جواب ازمایش چقدر طول میکشه

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. من سه تا سقط داشتم در اثر سردی رحم... آزمایش‌های سقط مکرر ندادم و از طریق طب مدرن پیگیری نکردم. فقط از طریق طب سنتی... سوالی دارید در خدمتم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
سلام. من سه تا سقط داشتم در اثر سردی رحم... آزمایش‌های سقط مکرر ندادم و از طریق طب مدرن پیگیری نکردم ...

بگو چی کارا کردی... سقطات بر اثر چی بودن؟ سردی و گرمی رحم؟ چیا خوردی 

اصلا ازمایشا رو انجام ندادی؟ 

من باید برم ازمایشا رو انجام بدم

سلام. من سه تا سقط داشتم در اثر سردی رحم... آزمایش‌های سقط مکرر ندادم و از طریق طب مدرن پیگیری نکردم ...

چند وقت بعد اخرین سقط باردار شدی

بگو چی کارا کردی... سقطات بر اثر چی بودن؟ سردی و گرمی رحم؟ چیا خوردی  اصلا ازمایشا رو انجام ند ...

سقطهام در اثر سردی رحم بود گفتمم با طب سنتی درمان کردم و از طریق طب مدرن پیگیری نکردم دکترم قبل بارداری یه سری دارو داد مث روغن بادام شیرین برا واژینال و کپسول واژینال چند مرحله حجامت و فصد که من فقط حجامت عام و ساکرال انجام دادم بعدش باردار شدم.. این لیست غذایی هم از قبل بارداری تا الان که باردارم و اواخر پنج ماهم روزی خودت باشه برام حذفه مرغ ماهی گوشت گوساله لبنیات چای سیاه قندوشکر سفید گوجه خیار بادمجان کدو ماکارونی ذرت عدس سبز قارچ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738
چند وقت بعد اخرین سقط باردار شدی

آخرین سقطم تیرماه بود و آخرین پریودم دی ماه 

سقطهام در اثر سردی رحم بود گفتمم با طب سنتی درمان کردم و از طریق طب مدرن پیگیری نکردم دکترم قبل بارد ...

پس با چی زنده بمونیم😯😭

پس با چی زنده بمونیم😯😭

به سختی همونجور که من تا حالا دووم آوردم