2737
2734
عنوان

التهاب و سنگینی همیشگی مثانه.

7139 بازدید | 40 پست

باردار نیستم. دوسه ماهه درگیره این قضیه م.حوصله ی هیچکسو هیچیو ندارم.همش مثانم سنگینه .انگار پره.کسی اینجوری بوده خوب شده باشه؟

* چو تخته پاره بر موج، رها رها رها من *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ادرار کاملا تخلیه میشه،چندبار در روز ادرار میکنید،رنگ و بو ادرار تغییر نکرده

نه اره ادرامم خوبه .همش مثانم پره.انگار ترشح جمع شده یه همچین حسی. خیلی بی حوصلم هیچ جا نمیرم اعصاب هیچیو ندارم

خب شاید واقعا پره مثلا سنگ مثانه داری علائم دیگه ای نداری؟ برو یه سونو بده

نه علایم دیگه ای ندارم.فقط همین. در روز چهار بار دسشویی میرم.از صبح تا شب این ک تکرر ادرار نمیشه. درسته؟

نه اره ادرامم خوبه .همش مثانم پره.انگار ترشح جمع شده یه همچین حسی. خیلی بی حوصلم هیچ جا نمیرم اعصاب ...

اینکه حال و حوصله نداری از اون نیست،بیشتر به خاطر کرونا،برای مثانه باید معاینه و سونو انجام بشه ، احتمال افتادگی و شبه پروستات وجود دارد

2738
نه علایم دیگه ای ندارم.فقط همین. در روز چهار بار دسشویی میرم.از صبح تا شب این ک تکرر ادرار نمیشه. در ...

نه تکرر ادرار نیست ولی خب لازمه بررسی بشی وقتی داری میگی ۲ ماهه اینطوری ای

سوزش اینا نداری؟

بنظرم یه سر برو پیش متخصص اورولوژی مثلا

نه تکرر ادرار نیست ولی خب لازمه بررسی بشی وقتی داری میگی ۲ ماهه اینطوری ای سوزش اینا نداری؟ بنظرم ...

نه سوزش هم ندارم. بخاطر کرونا میترسم دکتر برم الانا. یه قرصی چیزی نمیدونین آرومم کنه؟ دعاتون میکنم. زندگیمو درگیر کرده

اینکه حال و حوصله نداری از اون نیست،بیشتر به خاطر کرونا،برای مثانه باید معاینه و سونو انجام بشه ، اح ...

افتادگی چیز بدیه؟

متخصص زنان باید معاینه کنه تا به حال معاینه شدید

چندماه پیش معاینه شدم.پریود نمیشدم رفتم پیش متخصص. ک معاینم کرد و دارو بهم داد و پریود میشم ازون ب بعد سر موعد میشم.

نه عزیزم ولی باید معاینه بشید،که چقدر افتادگی دارید،بعد درمان مشخص بشه،افتادگی بعد زایمان طبیعی بیشت ...

نه من اصلا حامله نشدم. 

2706