2726

😏من با ازدواج زود اصلا موافق نیستم 

ولی همینکه یکی ادعا کنه خیلی ادم خفنی هست ولی به خودش اجازه توهین مستقیم به بقیه یا قشر خاصی رو بده موافق نیستم 

خدازبون رو افریده میشه هم ازش درست استفاده کرد هم میشه به بدترین شکل با بقیه رفتار کرد 

حالا شما ابن همه توهین کنی ایا زمان به عقب برمیگرده مطمئنا نه پس جای توهین فرهنگ سازی رو یاد بگیرین 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

😐😑

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم میخواستم جوابشو بدم😕درسته اون سن ازدواج نیس ولی تو که ۳۰سالته باید شعور داشته باشی ب نظر همه احترام بذاری

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2728
اینکه ابن فرهنگ رو ترویج میدن و مشوق این ازدواج هستن زور داره😒😒😒😒

خب با توهین الان شما دارین کار اونها رو اصلاح میکنید!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

درسته ولی تاپیک اون خانم خیلی توهین امیز،بود😕هی داهاتی داهاتی میکرد،

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

دودش تو چشم خودشون و بچه هاشون میره چندسال دیگه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
اره منم میخواستم جوابشو بدم😕درسته اون سن ازدواج نیس ولی تو که ۳۰سالته باید شعور داشته باشی ب نظر هم ...

اصلا توهین کرد! کسی میگه وای چقدر خوب گفت اسی 

فرهنگ سازی ک نکرده هیچ خودش یه ضد فرهنگ هست 

والا من چیزی نگفتم اون وسط .ولی هر دو طرف بد حرف زدن .

خوب الان شما همسن منی بچه داری من باید بگم داهاتی هستی که زود بچه اوردی من خوبم و اس؟؟؟؟😕

والا من چیزی نگفتم اون وسط .ولی هر دو طرف بد حرف زدن .

پس از خجالت هم دراومدن حسابی دیگه  هر دو گروه هی نیان مظلوم نمایی و توهین کنن 

2706